Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hojení po labioplastice

Berenika1995
22. 8. 2021 · Poslední odpověď: 14. 9. 2021

Dobrý den, před pěti dny jsem podstoupila labioplastiku. Po operaci mi vyčnívá kopucka, jelikož mám klitoris po operaci ještě porad dost natekly. Přímo pod kopuckou a trochu i na ni se mi ale objevil hnis. Nevím, jak tedy postupovat. Mám se snažit hnis odstranit a mazat betadine masti nebo raději navštívit lékaře? Případně co lékař by musel podniknout. Měla a mám kopucku šílene citlivou, takže jakýkoliv dotek je hodne nepříjemný. Hojení na ostatních místech je v pořádku. Moc dekuji za radu! :)

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 24. 8. 2021
Nejlepší odpověď
dobrý den, pokud je "hnis" přímo na operační ráně, nejspíše se jedná o odbarvený stroupek. V místech, kde je vlhko se klasický stroupek , který znáte z kůže odbarví a má žlutou nebo bílou barvu a vypadá jako hnisavý povlak. Pokud je však "hnis" opravdu tekutý a vytéká z rány, pak byste měla určitě mazat betadinou a navštívit lékaře, který vám asi dá ATB. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Dobrý den,

zvýšená citlivost a otok je běžná součást v pooperačním režimu po labioplastice.
Dodržujte zavedený režim od Vašeho operatéra. Výskyt hnisu na ráně lze zhodnotit jen osobně. Doporučuji obrátit se na pracoviště, kde jste výkon podstoupila.

Zdravím Vás

Tomáš Ventruba V–Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 30. 8. 2021
Dobrý den.
Pokračujte s Betadine mastí a navštivte svého lékaře. Osobní kontrola je vždy nejlepší.
Hezký den přeji.
MUDr.Tomáš Beneš, Formé clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 24. 8. 2021
Dobrý den,
pokud je nějaký problém hojení, měla byste se dostavit na kontrolu ke svému chirurgovi, aby bylo možné vše vyčistit a tím i uklidnit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg
Praha 2
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2014
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Plexr
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 5. 2022
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 6. 2012
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 8. 2023
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 2. 2020
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi