Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 1. 2019 · Aktualizováno: 21. 1. 2019

Zmenšení prsou - nespokojená s výsledkem

Nestojí to za to
Průměrná cena: 45.000 Kč
85826
85827
85828
85829
85830
85831
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V prosinci 2010 jsem podsoupila u MUDr. Černé zmenšení prsou. S výsledným stavem po operaci jsem spokojená nebyla. Při zmenšování prsou mě paní doktorka udělala levé prso o třetinu menší a propadlé bradavky . Chyba se může stát i těm nejlepším, ale její reakce na tuto situaci byla nelidská ( zvláště z hlediska toho, že věděla v jaké se nacházím životní situaci), odmítla se se mnou bavit, byla velice arogantní a jakokoliv nápravu odmítla. Po roce se mnou přestala úplně komunikovat.  Na kontroly si mě MUDr. Černá zvala celý rok po operaci, na kterých mě ujišťovala o tom, že je vše v pořádku,že se vše upraví časem, protože bude stále docházet k pohybu tukové tkáně v operované části. Dále mě ujišťovala, že pokud by k přirozenému upravení nedošlo tak případnou nerovnoměrnost velikosti dovyplní. Nyní mám prsa  již reoperovaná, ale fotky předchozího stavu nemám. Fotky předchozího stavu mají jen v nemocnici v Praze, kde si je sami pořídili při reoperaci. Svou zkušenost s  Mudr., který mě prsa reoperoval jsem vložila taky na tento portál. Ráda bych, aby ostatní pacienti o mé zkušenosti věděli.

8

Komentářů (8)

O mé nespokojenosti s výsledkem operace věděla MUDr. Zuzana Černá od začátku. Ošetřující perzonál upozornil paní doktorku na moji nespokojenost hned po té co jsem se probrala z narkózy a uviděla jsem výsledek operace. Paní doktorka mě celý rok po operaci zvala na kontroly a na každé z nich se moje obavy řešili. Paní doktorka mě pokaždé ujišťovala o tom, že je vše v pořádku, Při mých stížnostech byl vždy přítomen ostatní personál kliniky, MUDr. Zuzana Černá mě neustále ujišťovala, že se vše upraví časem, protože bude stále docházet k pohybu tukové tkáně v operované části. Dále mě ujišťovala, že pokud by k přirozenému upravení nedošlo tak vše upraví k mé spokojenosti. Na asymetrii svých prsou jsem ji před operací upozorňovala. Když mi předávala zprávu ptala jsem se jak je možné, že mi z každého prsa odebrala stejné množství tuku když měly rozdílnou velikost. Paní doktorka mé pochybnosti neustále bagatelizovala a při poslední kontrole na mě byla dokonce arogantní jak si mohu dovolit kritizovat její práci. Na poslední kontrolu jsem šla protože jsem stále věřila jejímu ujištění, že dá vše dopořádku a nikdy by mě nenapadlo, že se takto zachová. Po uplynutí jednoho roku od operace se mnou přestala komunikovat. Telefony nebrala, na mail neodpověděla (mám ho stále uložený). Lékařská komora moji stížností nezabývala z toho důvodu, že jsem ji nepodala do jednoho roku od operace, jak mají v požadavcích, což bylo způsobeno mojí neznalostí těchto pravidel a tím, že by mě nikdy nenapadlo, že si nějakou stížnost budu podávat, pouze mi oznámili, že je vše promlčeno. Z jednání MUDr. Černé je patrné, že si uvědomovala jeden rok promlčecí lhůty a že spoléhala na neznalost této skutečnosti u pacienta. To, že se operace nepovede se může stát, ale to že ji lékař neopraví a nechá ženu žít s o třetinu menším prsem je neetické jednání MUDr. Černé. Já sama jsem si fotky nepořizovala protože jsem paní doktorce po celou dobu důvěřovala, také proto, že moje prsa byla sama jasným a nezpochybnitelným důkazem a také proto že z deformace jsem měla takové trauma že jsem se nemohla na ně ani podívat do zrcadla, natož si je fotit. Pokud máte v podprsence třetinu jednoho košíčku prázdnou je deformace nezpochybnitelná. Když se na uvedené fotografie podíváte pořádně uvidíte, že prso vlevo je níž než to vpravo a je o dost plnější než to vpravo. Tuto recenzi jsem podala pouze jako varování jiným důvěřivým ženám, aby nemusely prožít to co já.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Modelace se zmenšením

Jsem 14 dní po zmenšení a modelaci prsou.Z visících obrovskách vytahaných prsou mám pevné krásné trojky!! Pan docent Nejedlý má zlaté srdce i ruce!Je to fajn chlap a komunikace s ním je opravdu perfektní!Všem ženám ho mohu doporučit! Díky moc...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.