Zmenšení prsou, 26 let, MUDr. Tarek Rashed Vinohrady

Eliska92

Po zákroku zmenšení prsou se mi opravdu ulevilo, okamžitě ustoupila bolest zad a já jsem si přišla hned o něco lehčí.
Za svá velká prsa jsem se styděla, podprsenku jsem musela nosit neustále, protože bez ní to jednoduše nešlo a k tomu se pomalu začala přidávat bolest zad. Momentálně jsem moc ráda, že jsem operaci podstoupila a to právě u pana doktora Rasheda na Klinice plastické chirurgie v nemocnici Královské Vinohrady.
Aktuálně jsem už tři měsíce po operaci, kde vše proběhlo bez komplikací a jizvy se krásně hojí. Musím říct, že se cítím plně komfortně a konečně jsem si mohla pořídit prádlo, které jsem dříve jen obdivovala. Košile mohu nosit bez obavy, že se mi mezi knoflíčky udělá mezera, která poutala pozornost, aniž bych o ní stála.
Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Rashedovi, který mi umožnil cítit se právě tak žensky. Nová, menší prsa přizpůsobil velikosti mé postavy, takže vypadají přirozeně. Pan doktor mi před zákrokem vše vysvětlil a zodpověděl veškeré dotazy a jeho přístup je opravdu profesionální! Já jsem mu od začátku plně důvěřovala. S výsledkem jsem naprosto spokojená a jsem moc ráda, že jsem se k operaci odhodlala. Pokud má někdo stejný problém a váhá, určitě doporučuji navštívit pana doktora Rasheda a nechat si poradit.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Vladislava V.

Dobry den Elisko.
Gratuluji k Vasemu krasnemu novemu poprsi. Skutecne moc pekny vysledek.
Mam na Vas dotaz. Jak velka prsa jste mela pred a nyni?
Jak dlouho byla potreba zustat v nemocnici.
S panem doktorem mam vybornou zkusenost. Rada bych u nej podstoupila tez redukci poprsi. Uz sice upravu prsou od jednoho plastickeho lekare mam, ale vysledek je nedobry, nevzhledny. Byli to tehdy vyhozene penize. Skoda, ze jsem neznala Dr Rasheda drive. Mohla jsem usetrit, cas, bolest i finance.Dekuji za odpoved.
.

Zobrazit odpověď
Eliska92

Dobrý den :)
Děkuji.
Před operací jsem měla velikost mezi F až G a nyní mám C.
V nemocnici jsem strávila celkem 5 dní, takže to nebyl vůbec dlouhý pobyt.
Pokud plánujete redukci poprsí u pana doktora, určitě neváhejte, já si nemohu stěžovat.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Lenka21 20.7.2012
Spokojený/á

Dne 26.6.2012 jsem podstoupila zmenšení prsou. Moc jsem se předem bála , ale přístup paní doktorky Schwarzmannové mě přesvěedčil o tom , že se není čeho bát!!!Moc jí tím chci poděkovat za supr přístup i celému personálu ... Více 

3 Likes   6 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí