Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po 7 týdnech

Tereza_Zaji_kova
4. 3. 2021 · Poslední odpověď: 10. 8. 2021

Dobrý den, jsem 7 týdnů po augmentaci (320 ml pod sval, základ úplná nula). Pooperační průběh bez komplikací. Na kontrole 5 týdnů po operaci vše v pořádku, levé prso měkké, sestouplé. Pravé pevnější, ale také postupně měkne, celou dobu pevně na svém místě. Stále dodržuji pooperační klidový režim. Před necelým týdnem levé prso výrazněji sestouplo, je měkké a pocitově vnímám při každém pohybu "přelévání" implantátu, píchání uvnitř prsu. Prsa se nyní výrazně liší jak tvarově, tak velikostně. Chápu, že se ještě prsa postupně usazují a mění, ale není již na takovéhle výrazné změny v sedmém týdnu pozdě? Jsem objednaná na kontrolní sono, ale zajímal by mě názor dalších odborníků. Děkuji.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 10. 8. 2021
Dobrý den,
měla byste se dostavit ke kontrole k vašemu chirurgovi, k posouzení, jestli zde není serom nebo hematom, když se velikost prsu tak výrazně změnila.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Související dotazy

Reoperace - změna uložení implantátů

Merry
Merry
9. 6. 2020 · Poslední odpověď: 10. 6. 2020

Dobrý den, letos plánují po 4 letech reoperaci prsou z důvodu nespokojenosti z předešlé operace. Mimo jiné jeden z hlavních důvodu je změna uložení implantátů. Ted mám uložení implantátu pod svalem. Vadí mi neustálé pnutí, při každém zatnuti cítím zatnuté prso které se tím uplně deformuje. Prsa jsou stále na jednom místě, vůbec se nehnou. Celkem aktivně sem před operaci cvičila, bohužel to byl následek toho že sem neměla žádný podkožní tuk, tím pádem uložení pod sval bylo nejspíše jedině vhodné řešení. Chtěla sem se zeptat na možnost uložení implantátů nad sval? Jaké jsou rozdíly případně výhody - nevýhody.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 6. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
takto na dálku a bez fotografie se nelze vyjádřit. Doporučuji osobní konzultaci s lékařem, kde získáte ucelenou představu o výsledném efektu. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 9. 2016
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 11. 2015
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 11. 2019
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2021
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi