Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Běhání s implantáty

Uzivatel
29. 3. 2007 · Poslední odpověď: 30. 3. 2007

Dobrý den, ráda bych se zeptala, za jak dlouho po operaci a zda vůbec je možné věnovat se běhání? Mám na mysli normální dlouhý běh někde v lese, žádné sprinty.. děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
30. 3. 2007
Dobry den Jano. My doporucujeme pockat 2 mesice po vykonu. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
dobrý den, většinou mé klientky mají doporučeno,aby min.6 týdnů po operaci sport vynechaly, dále do 3 měsíců po operaci nosily elastickou podprsenku -lambadu. Po 3 měsících po operaci již je možné věnovat se sportu - běháníé normálně. dr. šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
záleží na uložení a velikosti implantátu, při pozici pod žlázou a velkých implantátech je výhodná sportovní podprsenka vždy, aby prsy váhou tak snadno nepovolily, ale můžete cvičit prakticky po zhojení, tedy za 2-3 týdny po operaci, při pozici pod svalem je doba omezení zatěžování prsních svalů dána možností jejich se přizpůsobením objemu implantátu, tedy u malých protéz a nepříliš pevném svalu zhruba 6 týdnů, u větších protéz a pevném svalu 3-4 měsíce, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 30. 3. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz. Svým pacientkám radím minim. 2 měsíce bez sportu. Další měsíc sport v elast. podprsence. Po té sportování v obvyklém ústroji. Nashledanou, MUDr. Robert Remeš, ****, SANUS
Premium
MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj . 30. 3. 2007
Našim pacientkám dovolujeme plnou zátěž po 6-ti týdnech od operace. S pozdravem MUDr.Pavel Kurial

Související dotazy

Zvětšení tuberózních prsou

papaya_1166906226
papaya_1166906226
18. 7. 2020 · Poslední odpověď: 29. 7. 2020

Dobrý den, mám zájem o zvětšení tuberózních prsou. Po přečtení několika diskuzí mě však vyděsil efekt "double bubble". Zajímalo by mě, zda je nějaká možnost jak tomuto efektu předcházet. Ráda bych podstoupila tuto operaci u zkušeného plastického chirurga, který má s touto vadou již zkušenosti.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
pletete dva problémy dohromady: tuberozní prsy mají výhřez žlázy do dvorce a proto v těžkých případech to vypadá jako malý prs na prsu, druhá věc je double bubble, kdy se jedná o zdvojení podprsní rýhy, kdy ta původní přesune na dolní polovinu prsu se v důsledku velkého implantátu a nedostatečného rozvolnění tkáně, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi