Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolesti 3ti týden po augmenraci

PetraPetuli
4. 5. 2021 · Poslední odpověď: 6. 5. 2021

Dobrý den, moc prosím o odpověd zda je normální, že mě stále bolí pravé prso. Operace 12.4. Doslova mě v něm řeže, bodá a pálí nejvíce to děla, když si z polosedu ve kterém spím sednu, prso se mi jakoby přelije a u toho mám tyto bolesti. Občas to tedy během dne řeže a bodá i normálně. Navíc mám takový pocit od podpaží jako by mi tam něco vadilo, jako by se ten implantát posouval, nebo nevím jak to popsat. Ještě upřesním, že na tomto prsu jsem měla i upravený dvorec. 5tý den po zákroku jsem dostala teplotu 38,1 a lékař mi dal další atb. Následně mi cca 3x vymačkával hematom z prsu. Teď už je dle něj vše v pořádku. Na pohled a pohmat není nic co by prý naznačovalo, že se něco děje a to mi zopakovala i sestra na kontrole, kde už lékař ani nebyl a v podstatě mi řekla, že jsem hysterická. Takže teď prostě jen tiše trpím, v noci mě to nenechá spát, jelikož to tlačí a pálí a já si stále říkám proč? 😔

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 6. 5. 2021
Dobrý den,
v případě jakýchkoliv pochybností se obraťte na Vašeho operatéra. Takto na dálku bez vyšetření nelze posoudit.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 6. 5. 2021
Dobrý den.
Bez lékařského vyšetření se obtížně odhaduje, kde by mohly mít tyto potíže příčinu. Po operaci se je období hojení a rekonvalescence velmi individuální. Pravděpodobně se časem vše upraví do normy, ale zcela jistě by bylo lepší podrobit se kontrolnímu vyšetření u plastického chirurga, nejlépe přímo u operatéra, či event. jinde. A poté stanovit následný postup, který by Vám vyhovoval.

S pozdravem MUDr. Tomáš Beneš, FORMÉ Clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2022
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 1. 2024
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2016
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2009
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 11. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi