Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cvičení po augmentaci

Uzivatel
5. 10. 2007 · Poslední odpověď: 6. 10. 2007

Dobrý den chtěla bych znát Váš nazor na cvičení po augmentaci. Jsem 7 týdnů po operaci a zkusila jsem jít cvičit, místo hopsání jsem pouze krokovala a věnovala jsem se spodní části těla a břichu. Raději jsem měla tři elastické podprsenky a vše je naprosto v pořádku žádná bolest. Myslíte, že mohu takto pokračovat a kdy bych mohla začít cvičit vše i co se týče skákání a běhu? Děkuji za odpověd

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 5. 10. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den,vypadá to,že je u Vás vše v pořádku.Našim klientkám po augmentaci povolujeme plnou zátěž 8-10 týdnů od zákroku.Včetně neomezeného sportování.S pozdravem odd.plast.chir.-Lékařský dům.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 6. 10. 2007
Milá Stanislavo,zdá se mi to ještě brzy na plnou zátež,budťe na sebe opatrná.Zdraví dr.vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 5. 10. 2007
Dobrý den. Udělala jste maximum pro dobrý výsledek. Hopsání radím po 12 týdnech v prádlu elastickém, po další měsíci v obvyklém prádlu. Nashledanou, dr. Remeš
Hradec Králové . 5. 10. 2007
Dobrý den, skákání doporučuji až po třech měsících od operace. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2022
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 7. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi