Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cvičení středu těla a nohou po augmentaci prsou pod žlázu

vanilkovykosicek
2. 1. 2023 · Poslední odpověď: 8. 1. 2023

Dobrý den, před 21 (12.12.2022) dny jsem byla na augmentaci prsou (pod žlážu). Chtěla bych se zeptat, kdy mohu začít cvičit? Rozumím, že horní část těla ještě nějakou dobu cvičit moct nebudu, ale mohla bych už začít cvičit aspoň nohy a střed těla?

Dnes jsem zkoušela cvičit střed těla a nohy samozřejmě v pozicích, ve kterých mě prsa nebolí. Je to takto daleko od operace bezpečné? Všimla jsem si, že mi pohyb pomáhá i se zažívacími problémy, které jsem od operace měla.

Moc děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 8. 1. 2023
Dobrý den, měla by jste být min 4 týdny v klidu, poté lehký strečink , pokud bude vše v pořádku, pak můžete vše.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

jednotlivé aktivity po operaci vždy konzultujte se svým lékařem.
My doporučujeme fyzický klid po augmentaci po dobu 8 týdnů.
Nohy je možno cvičit po měsíci, se středem těla by bylo lepší ještě vyčkat.

S pozdravem

R. Ondráčková/recepce

BODY klinika plastické chirurgie
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 4. 1. 2023
Dobrý den,
v tuto dobu po operaci je možná chůze, ale ještě není vhodné cvičit. Sportovní aktivita je možná až po 6-8 týdnech. Pokud máte potíže, které popisujete, pak je možné upravit stravovací režim, dostatek tekutin, ovoce, zeleniny, kompoty atd..
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi