Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Anestezie a antidepresiva

Uzivatel
12. 12. 2007 · Poslední odpověď: 12. 12. 2007

Dobrý den, rozmýšlím se, že bych si nechala zvětšit poprsí. V současné době beru antidepresiva Trittico 75mg a to 1/2 tablety.Chtěla jsem se zeptat zda to není na překážku při anestézii a v pooperačním stavu. Prášky beru na úzkost. Pooperační stav mi nedělá moc dobře psychicky, není to na překážku? Děkuji za Vaší odpověď

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 12. 12. 2007
Milá Aleno,myslím si,že nejdůležitější otázka je , proč si chcete nechat zvětšit poprsí. Poradte se se svým psychologem či psychiatrem a pokud to chcete udělat pro sebe a svůj dobrý pocit, udělejte to. Pokud to je jen Váš rozmar či momentální nápad, doporučuji s tím počkat. Jinak o lécích rozhodne Váš lékař při interním předoperačním vyšetření, v tom bych problém neviděla. Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 12. 12. 2007
Dobrý den. O vhodnosti kombinace zmíněného preparátu a anestezie Vám více poví anesteziolog. Otázkou je, zda je na místě augmentace. Seznamte svého lékaře, který o Vás pečuje stran psychických problémů, se svým plánem. Nebude - li mít námitek, teprve potom operaci podstupte. Výkon je totiž proces vpodstatě již nevratný a je třeba, aby byla potom změna Vaší vizáže pro Vás přijatelná. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Augmentace prsou do 65000Kč

Zazazuuu
17. 12. 2014 · Poslední odpověď: 21. 1. 2015

Hezký den,

měla bych zájem o zákrok - Augmentaci prsou. Při pročítání různých recenzí jsem se rozhodla, že bych opravdu ráda využila sice dražší ale všemi doporučovanou kliniku. Takže má volba padla na tyto tři: 1. Perfect Clinic, 2. Esthé clinic a 3. Medicom clinic. V příloze zasílám orientační obrázek (vím, že je to práce z Perfect clinic). Mysím si, že levá část obrázku je velmi podobná současnému stavu mého poprsí. A pravá část je 100% totožná s mým vytouženým stavem. Chtěla jsem se zeptat, zda za těchto okolností (a vím, že je to u každého individuální) bych se na vaší klinice vlezla do ceny 65 000Kč se vším všudy. Případně na kolik by mě to teoreticky vyšlo? Jsem si plně vědoma, že na tomhle by se šetřit nemělo, ale přece jenom jsem ještě studentka (26let), a tohle budou mé celoživotní úspory... Předem moc děkuji za odpovědi.

S pozdravem (budoucí) klientka

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 12. 2014
Nejlepší odpověď
Estetická chirurgie se stává více byznisem, než medicínou. To dokážu zhodnotit, protože tuto práci dělám více než dvacet let. Uvedené kliniky Vám asi poděkují za reklamu, kterou jste jim Vašim hodnocením poskytla. Zvlášťe, když jste napsala slova \\\"všemi doporučovanou kliniku\\\". Já se domnívám, že byste si neměla vybírat podle hmotnosti reklamy do které jednotlivá pracoviště investují, ani do ceny operace, protože o tom to není. Moc by mne zajímalo co je to to \\\"všemi doporučovanou kliniku\\\". Kdo jsou to Ti všichni?
Investujte spíše do konsultací a až po té si vyberte svého operatera. 
Nemusíte si vybrat mne, ale zkuste proběhnout více pracovišť (třeba jen v Praze je jich kolem třiceti) a možná pochopíte, že Ti \\\"všichni co doporučují kliniky..\\\" zapomněli i na jiná pracoviště. Zvětšení prsou musí umět každý plastický chirurg, ale zkušenosti dělají hodně a v řadách takových si vybírejte.

Zdraví MUDr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi