Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

24. 9. 2021 · Aktualizováno: 6. 10. 2021

Zvětšení prsou +modelace

Stojí to za to
Průměrná cena: 63.000 Kč
124405
124406
124404

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

To že chci jít jednou na operaci prsou jsem věděla už od svých cca 17let.. kdy mi bylo jasné že moje výrazná asymetrie se už nejspíš nesrovná. Po dítěti a výrazném zhubnutí jsem si řekla že je ta pravá chvíle. Měla sem jasno že chci operaci podstoupit v PREMIER CLINIC a po zjišťování ohledně značky implantátů jsem měla před vybranou značku MOTIVA. Na konzultaci jsme vybrali s panem doktorem velikost 380,360ml MOTIVA ROUND -demi. S modelaci jednoho dvorce. Prsa vypadají přirozeně což byl můj požadavek ale zároveň mít plný dekolt JE TO SKVĚLÝ !☺️ Implantáty motiva jsou měkké a přirozené jsem fakt spokojena! Operaci jsem podstoupila u pana doktora SLANINKY V PREMIER CLINIC. Jsem nadšena! A jestli váháte běžte do toho!

3

Komentáře (3)

Dobrý den Kristy, prsa máte moc pěkná, budu ráda pokud po usazení a celkovém zahojení napíšete co a jak. Moc se mi líbí Vaše podprsenka. Už jste se vrátila ke sportu nebo ji používáte jako fixační?

Již jste slyšela o naší soutěži kde můžete vyhrát 50.000 Kč na Váš další estetický zákrok? Koukněte na pravidla a zúčastněte se 😉
👉 https://forum.estheticon.cz/hry-a-testy/muzete-vyhrat-50000-kc-na-vas-zakrok-64620
Držím palce
M.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Všem váhajícím ženám doporučuji

V březnu jsem podstoupila augmentaci prsů u pana dr.Remeše, vybrala jsem si jej na základě doporučení jiných klientech a hned po první konzultaci jsem byla přesvědčená, že volba bude dobrá :-) . Pan doktor mi pomohl s výběrem velikosti a tvaru...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.