Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lyžování po augmentaci

Xena
7. 1. 2010 · Poslední odpověď: 7. 1. 2010

Dobrý den, 8.prosince jsem byla na čtvrté reoperaci po augmentaci a chtěla chtěla jsem se zeptat, jestli 20.1. tedy 6 týdnů po operaci mohu jet na hory lyžovat.Mám ještě ještě jednu otázku, je plesová sezona a jestli mohu něco pokazit,když bych večer neměla podprsenku vůbec.Ples bude 5.týden od operace. Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
7. 1. 2010
Dobrý den, 6 týdnů je pro zhojení dostatečná doba, probíhá-li hojení optimálně a standardně, což nemohu posoudit bez dalších informací o typu a nutnosti opakovaných zákroků. Jednovečerní absence podprsenky by neměla hrát roli. Mějte se pěkně, snad se mi taky podaří dostat se na lyže:) dr.Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 1. 2010
Udivuje mne, že ani po 4. reoperaci nejste svým operaterem poučena o takových to věcech. Souhlasám s kolegou Paděrou. 6. týdnů po operaci byste teoreticky mohla vše. Záleží však na typu operace a proč byla 4x. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 7. 1. 2010
Dobrý den, neuvádíte z jakého důvodu byla již čtvrtá reoperace, ale po 6 týdnech by měla být prsa po operaci zhojena. A jeden večer bez podprsenky také podle mě nevadí. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi