MUDr. Jana Bernardová

MUDr. Jana Bernardová

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 160/39, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jana Bernardová
MUDr. Jana Bernardová
Žádné recenze

Informace

Příklady publikací:

Bernardová J. Fototerapie ultrafialovým světlem. Dermatologie pro praxi 2011; 5(2): 98-102
Bernardová J. Infekční komplikace atopické dermatitidy. Farmakoterapie 2011; 7(Suppl 2): 30-34
Vaňousová D, Bernardová J, Sýkorová B. Uretritidy z pohledu dermatovenerologa. Postgraduální medicína, 4/2010

MUDr. Jana Bernardová působí v Institutu laserové a estetické medicíny Asklepion, kde se věnuje dermatologii. Vystudovala Univerzitu Karlovu v Praze, zároveň však studovala i na Charité hospital, Humboldt-Universität zu Berlin. Vlastní atestaci z dermatovenerologie.

Je členkou několika profesních organizací – EADV, ČADV, CZADV, ČLS JEP.

Věnuje se také publikační a editorské činnosti. Zároveň se také pravidelně aktivně účastní odborných lékařských konferencí a kongresů.

Tato zkušená lékařka se věnuje oblasti dermatovenerologie, specializuje se pak především na dermatochirurgii, korektivní dermatologii a dětskou dermatologii.

Oddělení korektivní dermatologie Asklepion nabízí široké spektrum služeb. Mezi ně je možné zařadit například vyhlazení vrásek, omlazení pleti, redukci pocení, laserovou epilaci, modelaci těla za pomoci laseru či zvětšení rtů za pomoci kyseliny hyaluronové. Naši dermatologové patří ke špičkám v oboru, často se právě u nich učí konkurence. Zároveň také metody kombinujeme pro dosažení maximálního efektu.

Modelace a omlazení těla pomocí laseru FOTONA Tight Sculpting

Řeč je o unikátním laserovém ošetření, které má za následek modelaci a zpevnění pokožky a redukci tuku. Tato technologie umožňuje povrchové i hluboké vypnutí pokožky.

Je možné ošetřit větší oblasti těla (břicho, hýždě, stehna), i ty menší (podbradek). Zákrok je neinvazivní, zcela bezpečný a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Tento laser má navíc další výhodu – ošetření s jeho pomocí lze provádět celoročně i na tmavších typech pleti.

Laser FOTONA Dynamis Pro navíc zvládá kromě modelace a zpevnění těla také účinně omladit obličej a oční víčka. Zároveň je možné využít speciální nástavec pro omlazení intimních partií či léčbu inkontinence (tato ošetření jsou prováděna ve spolupráci s odd. gynekologie).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Obrázky (5)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.