Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Názor na prsní implantáty Motiva

bara293096
bara293096
29. 6. 2015 · Poslední odpověď: 6. 2. 2018

Dobrý den,

v současné době se rozhoduji o druhu prsních implantátů...Chápu, že každý chirurg má své osvědčené druhy, ale pro nás laiky je to poté trochu složité při rozhodování v tom, co je vlastně nejlepší. Když už jsem se rozhodla pro augmentaci, ráda bych i zachovala tu přirozenost. Na jedné klinice mi byly doporučeny prsní implantáty Motiva, bohužel na druhé mi zase řekli, že tyto implantáty určitě ne, že jsou na trhu teprve krátce a nejsou osvědčené. Že vždy raději volit německou a nebo americkou kvalitu(tedy Mentor či Polytech), Kostarika nebudí tolik důvěry. Jsem tedy nyní dost zmatená. Mohu poprosit o nezávislé názory, co si o těchto implantátech myslíte?

Děkuji moc

Bára

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 29. 6. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, všechny implantáty, které se u nás používají mají certifikáty nezávadnosti. Kvalitativně myslím nejsou mezi nimi velké rozdíly a opravdu záleží více na tom, jak který operatér je zvyklý užívat určitý typ. Pokud si přejete zachovat přirozenost tady je to hlavně otázka velikosti. Menší implantát působí vždy přirozeněji než velký. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 7. 2015
Všichni mají svým způsobem pravdu. Jen bych dodal, že jsem osobně hovořil s výrobcem Motivy, je to člověk, který dělal vývoj dlouhá léta pro McGhan. Ale čas plyne a každý chce "pracovat na svém" a tak i on se rozhodl pro svoji cestu. Kostariku jako místo, kde se to vyrábí, bych nepovažoval za tak špatnou. Je to, myslím, jen problematika ekonomická - daní a tak podobně, ale kvalita by se měnit neměla. Pravda je, že oni hodně "šlapou" do vývoje a jedná se tedy o další generaci materiálu. Vše má však svoje. Ty co používám 20 let mám 20 let ověřené, ale tyto jsem ještě nepoužil. Vše vysvětlím klientce a ta si vybere. Chcete li implantát, o kterém více že ho máte v těle, volte Motivu s čipem, protože zatím neznám jinou firmu která ověřovací čip v sobě má...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, po aféře s PIPy se do naší republiky dovážejí pouze kvalitní implantáty, vše je více pod dozorem. V naší odborné společnosti jsme my, lékaři, byli varováni před dovozem velmi levným implantátů z východní Asie. Myslím, že by nyní nikdo u nás neaplikoval své pacientce tyto pochybné implantáty. Osobně preferuji implantáty od značky Eurosilicone /francouzská kvalita/, nebál jsem se je před několika lety aplikovart své dceři. Při konzultaci musí lékař stanovit objem, typ, profil. Všechny mě známé firmy mají v katalogu tyto údaje, dohromady jde o mnoho set alternativ. Z konečného pohledu je úplně jedno, od jakého výrobce implantáty máte. Tak, jako lékař věří nějaké firmě, Vy musíte věřit lékaři, že pro Vás udělal /včetně materiálu/ to nejlepší. Jak je patrné, každý "lobbuje" za svoji oblíbenou firmu. Věřte zcela svému budoucímu operatérovi, on má vůči Vám hlavní zodpovědnost.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 29. 6. 2015
Dobry den, s prsnimi implantaty pracuji 25 let a pouzivala jsem vzdy jen ty nejkalitnejsi. Pokud mohu dooorucit, volila bych skutecne Motiva, nebot jsou nejmodernejsi a velice prirozene. Pokud chcete osvedcenou nemeckou kvalitu, volte polytech. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Názor odborníka na zvětšení prsou

Domces
Domces
6. 2. 2017 · Poslední odpověď: 8. 2. 2017

Dobrý den,

zajímal by mě názor odborníka. Dne 22.2. 2017 jsem objednaná na zvětšení prsou. Konzultovala jsem s lékařem zákrok a navrhl mi implantát MENTOR PLUS profile 450 - 500- 550 (ev. MOTIVA střed. prof.). Obvod pod prsy je 80 cm. Nechci, abych měla prsa moc velké.

Děkuji za názory

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Prostějov . 8. 2. 2017
Nejlepší odpověď
Zkoušela jste si velikost sizery, jste vysoká a přiměřené váhy, co je teď se může změnit. Rozhodnutí bych nechala na vašich pocitech a operatérovi... pro mne 450 jsou již objemově á náročnější implantáty, ale také jsem je vložila spokojené paní z Austrálie stejné výšky jako vy.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2019
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 2. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2015
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 12. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 6. 2016
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2024
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2017
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 8. 2021
Zvětšení prsou
25 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 9. 2020
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 5. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi