Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyjmuté prsní implantáty

Jana12345678
3. 4. 2024 · Poslední odpověď: 4. 4. 2024

Dobrý den, po devíti letech jsem si nechala vyjmout prsní implantáty bez odstranění kapsul, které byly na obou prsou a bez modelace. Krátce po operaci byla obě prsa stejně velká, sice kůže poměrně dost pod bradavkami scvrklá, ale nevadilo mi to. Teď cca po měsíci a půl od operace se mi jedno prso o dost zvětšilo, není bolestivé, ale je na pohmat velmi tuhé až tvrdé, zakulacené a mnohem větší oproti druhému. Chci se zeptat, zda je to dáno kapsulou, která na tomto prsu byla déle a větší a zdali je zvětšené a tvrdší prso po měsíci a půl od operace v pořádku, nebo zdali bych měla navštívit lékaře dříve než za tři týdny, kdy mám naplánovanou kontrolu. Podotýkám, že prso se mi zvětšilo a ztuhlo víceméně přes noc a druhé se od operace skoro vůbec nezměnilo. Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 4. 4. 2024
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
určitě se na kontrole domluvte se svým operatérem, vhodná by byla i před kontrolou sonografická kontrola prsou. Příčin může být spousta, samotná kapsula je vazivový materiál, který dodá prsu pevnosti a neměla by takové potíže dělat.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 4. 4. 2024
Ideální je nechat si udělat sono prsů a s výsledkem kontaktovat Vašeho operatéra...ten jediný ví co při operaci dělal a co by současný stav mohlo zpúlůsobit
Premium
Dobrý den, určitě jděte na kontrolu dříve. Rozhodně by ještě před kontrolou bylo vhodné ultrazvukové vyš. prsou. S docela velkou pravděpodobností se bude jednat o nějaký výpotek v dutině po implantátu.

S pozdravem
Ivo Menšík
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 12. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 2. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 5. 2015
Zvětšení prsou
25 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 9. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 9. 2016
Zvětšení prsou
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi