Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Opalování měsíc a půl po augmentaci

kary
7. 8. 2015 · Poslední odpověď: 10. 8. 2015

Mohu se zeptat jsem zhruba měsíc a půl po zvětšení poprsi mohu už do plavek a prsa si opalit? Zákrok byl veden přes prsní dvorec jizvy mám už krásně zahojene a ještě jeden dotaz stále mě prsa pobolivaji až na jednom prsu při kraji stiplava bolest ale nic co se nedá vydržet dekuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 8. 2015
Jizvu si opravdu kryjte náplastí dlouho a použijte krém s vysokým faktorem.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 8. 2015
Dobrý den,
jizvu určitě ještě minimálně po dobu půl roku nevystavujte přímému slunci. tato kůže je momentálně vysoce citlivá, a tak by mohlo dojít k její pigmentaci. V takovém případě se poté již tohoto "defektu" nezbavíte. Doporučujeme tedy chránit jizvu faktorem alespoň UV 50.

V případě pobolívání prsou Vám takto od počítače nelze zcela jistě odpovědět. je potřeba však počítat s tím, že prsa jsou stále ještě relativně čerstvá a jejich usazení bude ještě nějakou dobu trvat. Pokud příznaky nevymizí, či by se bolest stupňovala, pak doporučuji navštívit operatéra. Vše s Vámi jistě velmi rád zkonzultuje a zodpoví Vám na vaše dotazy.

Příjemný den,
MUDr. Martin Molitor, PhD. - primář plastické chirurgie, Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Zvětšení prsou o 3-4 čísla a bodybuilding

roxxlily
5. 6. 2014 · Poslední odpověď: 11. 5. 2017

Dobrý den, ráda bych si nechala zvětšit prsa, mám jeden dotaz. Předem vám sdělím že profesionálne se věnuji bodybuildingu takze má váha kolísá vzhledem k priprave nahoru a dolu, ted vazim cca 75-80kg na vysku 173cm váha je vyssi vzhledem k podilu svalove hmoty, pres hrudnik mám 101cm a mám takové jedničky. Můj dotaz spociva v tom ze touzim po plnejsich čtyrkach zda je mozne vzhledem k me vaze a sirce zad,hrudi zvetsit poprsi o 3-4 cisla na me vytouzene plne ctyrky? A jeste jeden dotaz kolipak by byla cca cena? Dekuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobry den,
vseobecne vzato je zvetseni prsou o 3 cisla nekde na horni hranici praktickych moznosti realizace operace. Je to hlavne z duvodu minimalizace rizik jak akutnich komplikaci, tak i vzniku kapsulace.
Mozne to vsak v mnoha pripadech je- implantat by ale mel byt dostatecne kryty vlastnimi tkanemi. Ve Vasem pripade, stejne jako u vetsiny fitnesek je nejspis vvyhodnejsi umisteni implantatu nad sval, a tedy v pripade extremni velikosti muze byt implantat priliz viditelny a celkovy vzhled prsu esteticky neuspokojivy.
Zalezi hodne od kvality a hlavne elasticity Vasich tkani.
Tezko ale rict vic bez osobni konzultace.
Dekuji
S pozdravem
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Prasklý implantát při kojení - ukončit kojení?

Lenka869436
Lenka869436
22. 1. 2020 · Poslední odpověď: 27. 1. 2020

Dobrý den, byla jsem na zvětšení prsou před 15 lety, řez v podpaží, tvar kulatý, objem si už nepamatuji ale mám velikost menší C. Prsa k mojí výšce 168 nevypadají velké. Před pár dny mi přišli na to, že mám jeden inplantát prasklý, na základě zvětšené uzliny v podpaží (25x15). Byla mi doporučena co nejdříve výměna implantátů. Problém je, že stále kojím své už druhé dítě ( 5měsíců).Je to teda boj, udržet laktaci. Musím kojit pravidelně, pít čaje, pískavici, homeopatika, pravidelně odsávat jinak bych už dávno o mléko přišla. Doporučujete mi ukončit kojení co nejdříve? Kdy nejdříve můžu jít na výměnu? Jaká je cena u výměny vyšší/nižší než u nových prsou? Po dětech se mi i trochu svěsily, tak bych uvítala o něco větší .Dále jednu bradavku mám vpáčenou, kolik by stálo ji při vyměně upravit? Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 1. 2020
Dobrý den,
souhlasím, minimálně půl rok po ukončení kojení můžete naplánovat operaci. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní konzultace. Nutné vidět. Objednat se můžete i k nám

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Úprava prsou vlastním tukem - cena

bara791310
24. 4. 2020 · Poslední odpověď: 16. 5. 2020

Dobrý den. Videla jsem na IG u pana doktora Juraje Payera upravu prs s implantaty vlastnim tukem. Mam prsa jiz 13let, jsou v poradku, jen po diteti povisla a neni na nich dostatek tuku. Zakrok mne zaujal, ale pan doktor mi na dotaz neodpovedel. Zeptam se tedy zde. Provadi nekdo na morave tento zakrok a kolik, samozrejme priblizne, stoji? Dekuji za odpoved.

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
takto nelze zcela přesně posoudit. Implantát doporučuji po 13ti letech vyměnit. Rádi s Vámi probereme možnosti na osobní a nezávazné konzultaci.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 1. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2016
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2013
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 5. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 3. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi