Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po augmentaci...5.měsíc

lali
lali
25. 5. 2016 · Poslední odpověď: 26. 5. 2016

Dobrý den.jsem 5.měsíců po augmentaci a pozoruji asymetrii.S velikostí jsem spokojená a to,že je jedno trochu větší mi ani nevadí,ale trápí mě pokles jednoho(většího) prsa a tudíž pokles i v horní časti.Je i o dost měkčí něž to druhé.Dr.asymetrii vidí,ale prý nepatrnou :-o ??? Zajímá mě jestli to pravé prso ještě poklesně, měkké je taky, ale levé víc i se víc pohybuje. Na prsa jsem čekala dlouho a teď toto :-(.Moc děkuji. PS:první dvě a poslední dvě fotky jsou z kliniky. prostřední dvě focené doma jedna odraz v zrcadle (třetí) a čtvrtá foťák před tělem.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 5. 2016
Nejlepší odpověď
Každý z nás má nějaký větší, či menší handicap. Ve Vašem případě jsou to povislejší prázdnější prsa nejspíše po dětech, plochý hrudník až vpáčený. Takový to nález se velice špatně koriguje. Výsledek, který dle fotodokumentace máte je velice pěkný a povedený. Větší žláza logicky více přepadá přez správně umístěné implantáty a drobná asymetrie je více vypíchnutá možná moc velikými implantáty. Buď budete mít srovnaná prsa a podprsní rýhy, nebo dekolt, nebo úroveň dvorců. Já osobně bych doporučoval se spokojit s opravdu nevýznamnou asymetrií, nosit elastickou lambádu a snažit se umísťovat vlastní žlázu v lambádě nad implantáty a prsa budou pěkná a budou držet. Musím blahopřát k výsledku operaterovi, alespoˇm z toho co mi ukazuje fotodokumentace, neviděl jsem to na živo...
Zdraví Dr. Tomášek
Prosím hodnoťte naše příspěvky.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 9. 2008
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 1. 2015
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 9. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2021
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi