Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Brnění ruky měsíc po augmentaci prsou

simo6152907
simo6152907
15. 3. 2016 · Poslední odpověď: 19. 3. 2016

Dobry den, jsem 4 tyden po augmentaci prsu a pred tydnem me zacala leva ruka {jsem levak} brnet-mravencit v malicku a prstenicku Stane se to, kdyz mam ruku v polo pokrceni{kdyz telefonuji, jim, pisi na pc,sedim a mam ruce na nohach...} trva to prakticky cely den!! Kdyz mam ruku dlouho pokrcenou, tak prestavam mit cit {odkrvuje se}. Neni mi to prijemne a mam strach az zacnu ridit auto.Musim porad zatinat pest abych nedostala krec. Prosim o radu: 1) jestli to je tim ze mam stahovaci podprsenku a pas a to mi nekde utlacuje prokrveni 2) nebo ze uz mesic lezim na zadech {utrpeni} a nemohu se pretocit na bok 3) porusene nervy po operaci 4) jine zdravotni komplikace o kterych nevim {cukrovka, syndrom karpalniho tunelu...}kdyz jsem byla na predoperacnim vysetreni tak by to asi zjisti, ne? Jeste jsem vycetla ze to muze byt zpusobene nedostatečné funkce žilních chlopní a nedostatečné pevnosti žilních stěn

Mockrat dekuji za odpoved

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 19. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
pokud obtíže přetrvávají doporučuji návštěvu neurologa a provedení elektromyografického vyšetření k vyloučení syndromu kubitálního kanálu, který by mohl mít podobné symptomy. Případně by se mohlo jednat o dekompenzovaný vertebrogenní algický syndrom. Podprsenku bych z toho neobviňoval, nucená poloha na zádech také nezpůsobuje uvedené obtíže. Pokud by došlo k poškození nervu při operaci, tak by se obtíže objevily velmi pravděpodobně ihned po ní. Nedostatečnost žilních chlopní se takto také neprojevuje. Kontaktujte neurologa spíše než Vašeho operatéra. A napište mi pak jak to dopadlo.
Zdravím
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 3. 2016
Kde byl operační vstup ? Pokud byl pod prsem, pak pravděpodobnost jakékoliv intervence vůči nervům horních končetin si nedovedu představit. Možná dlouhotrvajícím ležením na zádech po výkonu a nějaký vertebrogenní syndrom. Jinak chirurgicky asi nic...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2017
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 12. 2017
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi