Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolest prsa 2,5 měsíce po augmentaci

Katuska29
1. 12. 2013 · Poslední odpověď: 2. 12. 2013

Dobrý den, jsem 2,5 měsíce po augmentaci, doposud zcela bez komplikací, 400ml pod sval. Před 10 dny mě začalo pobolívat levé prso pod bradavkou, bolestivé místo je někdy více vlevo, někdy více vpravo dole. Je to pocit táhnutí a pnutí. Při zmáčknutí se bolest nezvětšuje, ani při ležení na prsu není větší. Prsa jsou bez změny tvaru a na omak zcela stejná a měkká. Jsem stejnou dobu i hodně nachlazená. Můj lékař mi prsa zkontroloval a nasadil před 5 dny antibiotika, prý to může souviset s nachlazením, nic vážného v tom nevidí, Bohužel je bolest pořád stejná a já mám strach, jestli se nemůže jednat o kapsulaci. Prosím vás o radu. Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

pokud Vás prsa pobolívají dlouhodobě, doporučila bych Vám návštěvu Vašeho operatéra, ať jste klidnější.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Bc.Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 2. 12. 2013
Dobry vecer,porci amici kapsulace obvykke zacina jako Zante v prsu,prs boli,je zvetsen,zarudly ,na dotek bolestivy.je treba ihned nasad it Atb a kombinovat s biostimulacnim laserem.hodne stesti drvraspirovs
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 12. 2013
Kapsulace vůbec nemusí být spojená s bolestivostí prsů. Ta většinou nastává plíživě a tuhost prsů se objeví vlastně až za čas. Bolesti, které presentujete nemusí mít vůbec souvislost s augmentací, ale vzhledem k tomu, že jste krátce po operaci spojujete si to s tím, což je logické. Prsa sledujte a choďte pravidelně na kontroly.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 10. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 1. 2018
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi