Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesnesitelná bolest po liposukci

theiw260668
theiw260668
9. 2. 2016 · Poslední odpověď: 15. 2. 2016

Dobrý de byla jsem na tumescentní lipo boků a břicha v LA. ( 160cm, 48kg a vzal mi necelých 700ml) chci zeptat jestli je normální mít tak velkou bolest 3 dny po zakroku ..nemůžu se hýbat a chodím jak Quasimodo bolest je taková jako by mě tam někdo řezal občas to pálí, a při pohybu cítím uvnitř škubnutí. Všude všichni píšou že to bylo v pohodě, a že druhý den šli do práce a po pár dnech i sportovali, to si já neumím představit, včera jsem byla nakoupit a co mi to dalo, cítila jsem se slabě a o bolesti radši ani nemluvě. Opravdu jsem se nedočetla že by to někoho taaaaak moc bolelo, já můžu jen ležet nic víc. je ta bolest normání ? a jak dlouho muze jeste pretrvavat? myslím že na bolest je moje tělo celkem zvyklé ( operace prsou, nosu, několikrát píchané rty bez umrtvení, spousty microdermálů po těle, tetování atd.) tak bych řekla že nějaká lipo bude pro mě procházka růžovým sadem, dr. říkal ze bolest max 3 dny ale me se jeste snad ani o 1% neulevilo a 2. otázka je: otekli mi hodne záda, zadek, stehna to je normalni ? moc dekuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 2. 2016
Asi bych se nedokázal vyjádřit ke kvalitě pracoviště, kde jste na výkonu byla. Spíše bych chtěl říci, že všechny typy bolestí jsou individuální a Vás bolí především tento typ poranění. Určitě pomůže kvalitní komprese. Čase to určitě ustoupí. Led je velmi dobré analgetikum.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurie

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
10. 2. 2016
Dobrý den, Váše potíže nejsou u těchto zákroků obvyklé, zvolila jste zřejmě špatně pracoviště a lēkaře s minimem zkušeností.
MUDr.J.Kačírková Medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2016
Odstranění podbradku
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2016
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 5. 2010
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2017
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 5. 2008
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2017
Zvětšení prsou
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 9. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi