Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Posilování po augmentaci

sara2000
30. 5. 2010 · Poslední odpověď: 31. 5. 2010

Dobrý den, jsem pět měsíců po augmentaci kulaté implantáty částečně pod sval. Chodím pravidelně do posilovny, ale prsní sval jsem zatím necvičila. Zajímalo by mě, zda se vůbec může posilovat. Jestli třeba posilování prsního svalu netlačí implantát dolů. Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 5. 2010
Nejlepší odpověď
Po takovéto době můžete cvičit normálně. Když je to dobře usazené, pak to lze už opatrně po měsíci. Operoval jsem stejným způsobem kulturistky a vypadá to velmi dobře. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 30. 5. 2010
Dobrý den. Po 5 měsících již implantáty neposunete. Nevím, jaký poměr u Vás je mezi původní velikostí prsů a vloženými implantáty. Na svých pacientkách, které po operaci posilují, nepozoruji ani po letech nějaké urychlení poklesu prsů. Tam ale vím, že poměr velikostí byl odpovídající. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Posun implantatu směrem dolů

janas275416
11. 4. 2016 · Poslední odpověď: 3. 5. 2016

Dobry den, jsem 5 mesicu po augumentaci 275ml anatomicky implantat pod sval stredni profil a bohuzel se mi zda, ze implantat se sesunul dolu vic nez by mel, bradavky mam moc nahore a neni mi zadna podprsenka a jizva jakoby vystoupila po prsu nahoru..pri zatnuti se prsa meni tvar..operater mi sdelil, ze je to povolenim svalu a elasticitou kuze a pripadne mi nabidl reoperaci.. nevim zda do toho mam jit, poradite mi pripadne neco jineho? Dekuji

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 4. 2016
Nejlepší odpověď
Řešení overbotomingu není tak snadné jak se zdá. Implantáty se musí vysunout výše z řezu v podprsní rýse a vyšít spodinu tak aby implantát nespadl zase zpět. Dále se může stát, že sekrece opět proteče dolu, spodina se nepřihojí a stav se může opakovat. Jestli jsem jeden z těch, kteří propagují reoperaci až po roce, pok v tomto případě bych situaci řešil co nejdříve, aby nedošlo ke vzniku pevné kapsuly.
Rozhodně podporuji názor kolegy Paděry nosit po výkonu těsnou (v obvodu hrudníku) podprsenku non stop.
Měla jste patrně VÍCE povislé prsy a kolega, který to operoval ve snaze vám Vaší žlázu jakoby podložit implantátem vytvoření dutiny trochu přetáhl. Nemusí to být úplně chyba, někdy se to tak dělá, aby se uvolnila původní podprsní rýha, avšak ve vašem případě se situace "zvrtla". myslím, že si Váš operater situaci sám a rád dořeší.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi