Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reakce na vstřebatelné stehy

Uzivatel
4. 11. 2007 · Poslední odpověď: 6. 11. 2007

Před měsícem,jsem byla na augmentaci prsou a korekci velikosti dvorců.Operace se prováděla přes spodní část prsního dvorce a byl použit vstřebatelný steh.Neměla jsem žádné komplikace až nyní se mi na pravém dvorci ve spodní části v řezu udělala malá 5 mm dírka ze, které trošku vychází bílá kašovitá hmota.Levý dvorec je v pořádku.Zajímalo by mě, zda by se mohlo jednat o alergickou reakci? Jak se pak takový problém řeší? Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 4. 11. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Nemyslím, že by se jednalo o alergii. Spíše to jsou zbytky stehu a reakci na něj, jak již bylo v předchozích odpovědích zmíněno. Zajděte na převaz. Po odstranění zbytku stehu se místo zhojí velmi rychle. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 11. 2007
Není to alergie, to by se Vám rozpadsly obě rány. Může to být píštělka a to se Vám vstřebatelný steh nevstřebává. Jděte ke svému operaterovi, ten Vám jej vyjme a brzy se zhojíte. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 7. 2012
Biostimulační laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 2. 2020
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 12. 2007
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2008
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2016
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Injekční výplně
Žádné odpovědi
Chemický peeling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2018
Laserová epilace
Žádné odpovědi
Chemický peeling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi