Beauty Clinic - estetické centrum Brno

Beauty Clinic - estetické centrum Brno

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jiráskova 222/18, Brno, Jihomoravský kraj
Beauty Clinic - estetické centrum Brno
Beauty Clinic - estetické centrum Brno
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Beauty clinic je profesionální estetické centrum, které se zaměřuje především na oblast bezbolestné liposukce a omlazujících služeb. V centru využíváme nejmodernější techniku, která nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků. Ošetření v našem centru je navíc maximálně bezpečné, ale také účinné, příjemné a bezbolestné.

Naše zařízení nabízí služby zaměřené na odstranění celulitidy, bezbolestnou liposukci, omlazení obličeje, ale také epilaci a péči o pleť.

Bezbolestná liposukce – lipolýza

Rádi byste získali ladné křivky, ale i přes pravidelné cvičení a zdravé stravování se vám nedaří své vysněné postavy dosáhnout? Pak vám pomůže bezbolestná liposukce! Jedná se o vyhledávanou zeštíhlující terapii, která vás zbaví nežádoucích tukových zásob i v problematických částech těla. Vysněnou postavu tak můžete získal i bez chirurgického zákroku!

Při lipolýze navíc nevznikají jizvy, nejsou známy ani žádné vedlejší účinky. Ošetření navíc nevyžaduje hospitalizaci a je vhodné pro všechny typy pleti.

Technologie Exilis

V našem centru provádíme radiofrekveční bezbolestnou liposukci s využitím technologie Exilis. Hlavní výhodou této technologie je fakt, že využívá radiofrekvenční a ultrazvukovou energii. Díky tomu je tato technologie opravdu velmi účinná.

Odstranění celulitidy

Věděli jste, že téměř 90 % žen trpí některým stupněm celulitidy? V současnosti však existuje několik účinných metod, jak celulitidu odstranit či výrazně zmírnit její projevy – často navíc během krátké doby a s dlouhodobým účinkem.

V Beauty Clinic se věnujeme odstranění celulitidy například za pomoci estetické rázové vlny X-Wave. Tato metoda využívá vědecky ověřenou metodu působení akustických vln. Při ošetření nedochází k poškození pokožky, navíc je s její pomocí možné ošetřit různé části těla (boky, stehna, hýždě a podobně). Zároveň X-Wave nepůsobí příznivě jen na celulitidu, ale i na celkový vzhled pokožky – po zákroku je totiž pokožka zpevněná. Nutno zmínit, že rázovou vlnu lze využít i pro vyhlazení nerovností a zlepšení vzhledu strií a jizev.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Trichologické vyšetření

Již roky používám vaše šampony proti padání vlasů současně s ampulkami a občas i vitamíny. Jsem spokojená.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (14)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.