Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velikost 160 ml??

dasenka11
12. 6. 2010 · Poslední odpověď: 7. 5. 2019

Dobrý den, dnes jsem byla na konsultaci u chirurga, kterého považuji za zkušeného a erudovaného, ale překvapil mne svým názorem na velikost implantátů, které by pro mne přicházely v úvahu..Změřil mé poprsí, napsal údaje na papírek : šířka 10 cm, profil 3,9 a dále číslo 95 ( nevím, co je to za údaj )a určil velikost 160 ml s tím, že větší rozhodně ne..Netoužím po žádných "balonech" s velikostí někde mezi B-C bych byla spokojená, ale podle toho, co čtu zde na diskuzi, obvyklá velikost se pohybuje od cca.200-400 ml. Podotýkám, že jsem štíhlá, ale žádné párátko, mám 173 cm a 60 kg. Chystám se na další konzultace na mnou vybraná pracoviště, abych si udělala nějaký názor, ale přesto prosím o odpověď lékařů, kteří sem ochotně přispívají.. Předem velmi děkuji, Dagmar

Reklama

odpovědí (12)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 28. 3. 2011
Dobrý den. Bez vyšetření Vám nikdo z nás přesně neporadí. Podle snímku je anat. implantát určitě správná volba. Radil bych je uložit pod sval a velikost vybírat s rozvahou, Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 3. 2011
Správný profík Vám to takto na dálku ani z fotek zodpovbědně neřekne. Chcete li si zobjektivisovat nález investujte do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět i u nás. Naše "nestátní zdravotnické zařízení" "Centrum estetické plastické chirurgie" je přestěhováno a nyní umístěno na Chirurgické klinice Fakultní Thomayerovy nemocnice. Pracujeme v prostorách jedné z nejlepších chirurgických klinik v Praze, což zajišťuje eventuelní plný a rychlý servis v případě komplikací. Tento profit má málokteré zařízení zabývající se estetickou chirurgií. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 26. 3. 2011
Rozdíl mezi 250 a 285 ml je téměř zanedbatelný - 35 ml. Ve Vašem případě velikosti prsů a užití anatomických implantátů bych doporučil umístit jej pod prsní sval. Pouze pod žlázou bude implantát hodně hmatný a viditelný. Výsledná velikost bude jistě B. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 14. 6. 2010
Dobrý den,
prosím, zašlete foto a my Vám poskytneme více informací.
Děkujeme, zdraví prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 14. 6. 2010
Z Vašeho popisu nevyplývá jaká máte nyní prsa-z toho vycházím,dále se ptám pacientky,zda chce prsa přirozená,nebo spíše větší.Některé pacientky se stydí řící,že chce prsa větší.Potom do podrsenky vkládáme různé velikosti implantátů-je to orientační velikost,protože je implantát nad prsem,ale nějakou společnou představu máme.Implantáty dělám 16let,musím říct,že velikost se posunula zhruba z 240-280 na 300-360ml. Takže těch 160ml Vám asi moc nepomůže.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 14. 6. 2010
Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla nezávaznou konzultaci s některým z našich plastických chirurgů. Na konzultaci lékař zhodnotí stav a doporučí Vám nejvhodnější velikost implantátů. Tato konzultace stojí 300,- Kč, v případě realizované operace však bude její cena o tuto částku ponížena. Nejbližší termíny pro konzultaci jsou k dispozici již během týdne, pro objednání se můžete obrátit kdykoliv na mě na níže uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 14. 6. 2010
Dobrý den. Dle Vaší odpovědi si myslím, že pan doktor "vypočítal" konkrétní implantát z firemní tabulky podle měření, které předtím na prsou provedl. Podle mne tato metoda nebere v potaz celkový estetický vjem výsledku. Ten není tvořen jen velikostí prsu a hrudníku. Asi může pomoci při výběru lékaři, který se svůj cit pro estetiku bojí respektovat. Ale i přes moje výhrady k tomuto systému určování velikosti, i já jsem byl na 2 kursech, došlo pravděpodobně na straně lékaře k chybě. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 13. 6. 2010
Dobrý den. Podle uvedených mír jste štíhlá, ale objem 160 ml je velmi malý. Napadá mne, zda nedošlo k omylu. Bez vyšetření určit velikost nelze, ale odhadoval bych ji výrazně větší. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 13. 6. 2010
Dobrý den, velikost implantátů se nedá určovat bez znalosti Vaší postavy a nelze k tomu ani použít hodnoty výšky a váhy. I když je nutné říci, že implantát velikosti 160 ml je opravdu malý implantát, který se používá velmi málo. Ale není nic jednoduššího, než nasimulovat epitézami velikost prsů a vidíte orientační výsledek hned. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den.Nabízím konzultaci na našem pracovišti v Karlových Varech.
Nejčastěji dáváme implantáty o rozměrech 235-350ml,kapkovité i kulaté,Polytech nebo Natrelle(dříve McGhan).
Dr.Kupka
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 12. 6. 2010
Na augmentaci prsů jsou nejtěžší dvě věci : Pro pacientku vybrat správného plastického chirurga a pro chirurga vybrat správné implantáty. Výběr implantátů vyžaduje hodně zkušeností a hlavně určité splynutí s přáním pacientky, aby byla prsa co nejvíce podobná těm, které si pacientka přeje.
Ale poradit cokoliv bez vyšetření opravdu seriozně nelze.
Zdraví
Dr Svoboda

Související dotazy

Nagor nebo Natrelle?

Anonymous491718
Anonymous491718
18. 4. 2017 · Poslední odpověď: 21. 4. 2017

Dobrý den,

Mám asi úplně běžnou otázku jako již spousta klientek. V lednu mám podstoupit augmentaci prsou anatomickým implantátem částečně pod sval. Nabízeny mi jsou značky Nagor a Natrelle. Chci se zeptat, jestli je mezi těmito výrobci opravdu velký rozdíl a nebo je to víceméně nastejno?

Pak bych se ráda ještě zeptala na velikost. Mám navrženo 360 profil MM. Svá prsa mám malá, velikost jedna a poměrně širší hrudník - 80cm pod prsy. Měřím 171cm a vážím 56kg. Pan chirurg mi navrhl anatomický tvar i proto, že jeden prs mám níže než druhý cca o 1cm a i žláza začíná níž cca o 2 cm. Myslíte, že výsledná velikost by mohla být číslo 3 a že se mírná asymetrie vyrovná?? Nerada bych měla kazdy prs jiný. Sizery jsem si zkoušela právě na této velikosti jsme se shodli. Jen i tak je těžké si představit jak budou vypadat po operaci. Se svým chirurgem mám ještě konzultaci naplánovanou na listopad, abychom vše ještě probrali. Zvědavost mi ale nedá, tak se obracím na Vás a budu vděčná za vaše názory. Foto vložených sizerů přikládám.

S pozdravem Martina

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Miloš Križko
Praha . 21. 4. 2017
Dobry den. Myslim ze p.Dr.Padera to zhrnul pekne vecne a odborne. Plne s nim suhlasim vo vsetkych bodoch.
S pozdravom Krizko.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 7. 2007
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2013
Zvětšení rtů
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 6. 2019
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2018
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi