Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výměna implantátů za menší

Uzivatel
5. 4. 2007 · Poslední odpověď: 10. 4. 2007

Dobrý den, měla bych otázku, pře více jak rokem jsem podstoupila augmentaci, ale nejsem spokojená s velikostí. Prsa jsou sice velmi pěkná a působí přirozeně, (ačkoliv mám poměrně velké implantáty 400ml pod žlázou), ale pořád si na ně nemohu zvyknout, jsou na mě moc velká, prostě nejsem spokojená, původně jsem měla domluvenou menší velikost, ale prý by to bylo málo a prso by nebylo vyplněné. Chtěla bych menší prsa, ale to bych pravděpodobně musela podstoupit i modelaci, je možné ji provést v okolí bradavky a implantát vložit pod sval?? Vím, že mi doporučíte konzultaci a já se na ně určitě rozjedu, ale prosím alespoň o váš názor. Provádíte i takovéto reoperace a jaká by byla alespoň přibližná cena. Velice děkuji.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 10. 4. 2007
Nejlepší odpověď
Paní Silvo,vložením implantátů a to jak si přejete menších implantátů,bude vyžadovat modelaci žlázy,což je možné i priareolarním přístupem.Přibližná cena je 25tis plus implantáty.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
10. 4. 2007
Dobry vecer Silvo. Je to jiz dlouha doba od operace a kuze do jiste miry povolila a prizpusobila se nive velikosti. S nejvetsi pravdepodobnosti by byla vymena za imlantaty nmesi spojena s modelaci. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Štěpán
Brno . 10. 4. 2007
Výměna větších implantátů za menší je vždy spojena buď s povolením kůže nebo s modelací. Řezem kolem prsního dvorce nebo způsobem uložení implantátu ( pod / nad sval) se tento problém nedá obejít.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 6. 4. 2007
Ano,tyto zákroky standartně provádíme. Vše o zvětšování, ale i zmenšování prsou a jejich modelaci najdete na našich stránkách.
Je-li pro Vás dostupná Ostrava, rádi se Vám budeme věnovat. S pozdravem MUDr.Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 6. 4. 2007
Neřekl bych, že je třeba vždy provést po výměně implantátu za menší plastiku prsů. Za 14 let co provádím augmentace jsem opakovaně vyměnil implantáty za menší bez toho aniž bych musel řezat do prsů. Obraťte se na zkušeného plastického chirurga, třeba za cenu provedení konsultace na více pracovištích. S pozdravem Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj . 5. 4. 2007
Dobrý den paní Silvo, zvažte dobře, zda opravdu o operaci stojíte, pokud sama tvrdíte, že prsa jsou velmi pěkná a nemáte potíže. Po této době bude nutná modelace a obávám se, že tzv periareolární mastopexe (jizva pouze kolem dvorce) nebude dostatečná. Patrně bude nutno použít k modelaci některou z vertikálních technik (jizva navíc od dvorce do podprsní rýhy). Cena výměny s modelací na našem pracivošti je 18.000,-Kč. S pozdravem MUDr.Pavel Kurial
Premium
Praha . 5. 4. 2007
Vážená Silvo, teoretickyjde provést to co požadujete, zda to půjde také prakticky Vám sdělí plastický chirurg při osobní konzultaci. Cena tohoto zákroku je na naší klinice 36 500,-Kč. Budeme se Vám rádi věnovat.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 5. 4. 2007
Reoperace prsů bývají někdy problematické. Já osobně je dělám dosti nerad, ale občas nic jiného nezbývá.Máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci. Třeba něco vymyslíme.
Zdraví Dr Svoboda

Související dotazy

Reoperace prsou - nesymetrická prsa, špatné implantáty

bara308267
bara308267
17. 9. 2015 · Poslední odpověď: 2. 10. 2015

Před 2 lety jsem podstoupila augmentaci. Chtěla jsem prirozená prsa, hlavně hezký dekolt. Byl mi dán kulatý implantat 325ml. Prsa vypadala hrozně. Byla vysoko ,na straně a vic imploše nad bradavkou. Žadna podprsenka nepasovala. Měla jsem i asymetrii a a udělalo se mi i dvojite prso. Po roce jsem šla na reoperaci. Bohužel jsem nadale neštastná, bylo mi vloženo 530 ml , asymetrie je vyrazna, prsa v dekoltu hrozny, celkový tvar není hezký - umělý. Mam ještě naději na opravu a mít hezká prsa?Jsem zoufalá nemyslím na nic jiného. Jsou to 4 měsíce, stalo to už spoustu penez a hlavně trpím Já i moje rodina. Děkuji za Vaše názory a rady

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 10. 2015
Nejlepší odpověď
Bohužel mnoho žen, ale i kolegů se domnívá, že roztáhnou kůži prsou včetně žlázy velkým implantátem. Zkušený kolega ví, že to tak není a je nutno situaci řešit individuálně. Zkuste si situaci zobjektivozovat na jiném pracovišti už jenom kvůli klidu na duši. Snažte nenosit podprsenku která drží prsa nahoru, tedy s kosticemi, spíše elastickou bez košíků, ale chce to prsa polohovat, ale to už Vám do mailu nejsem schopen popsat.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
*********************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2022
Zvětšení prsou
60 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2013
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 7. 2012
Profiloplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 11. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 1. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 10. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 2. 2008
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 5. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi