Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění atrofických jizev po akné

Karla1010
12. 7. 2023 · Poslední odpověď: 25. 7. 2023

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mi můžete doporučit nějaká ošetření, která opravdu dokážou efektivně odstranit nebo alespoň viditelně zmírnit tento typ jizev. Za sebou mám již několik ošetření typu mikrojehličkování, mikrojehl. radiofrekvence, plazmaterapie, skinbooster apod. Nicméně nic nepomohlo. Jediné co opravdu nechci podstoupit je radikální metoda CO2 laseru. Diskutovala jsem také na jedné klinice možnost subcize či výplně kys. hyal., ale bylo mi řečeno, že na to jsou mé jizvy moc mělké. Máte s tím nějakou zkušenost? Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Krásný den,
rádi Vám poradíme, ale potřebujeme Vás vidět.
Mohu Vás pozvat na konzultaci do Prahy a případné ošetření?
V případě zájmu nás kontaktujte.
Děkuji, těšíme se na Vás.
Petra
Premium
Dobrý den, možností je celá řada, mezi nimi jsou již Vámi zmíněné mikrojehličkování, jehličková radiofrekvence, plazmaterapie, skinbooster a nebo CO2. Co jste nezmínila je třeba chemický peeling, který je tak velmi úspěšný, případně kombinace zmíněných ošetření s čímž máme asi nejlepší výsledky. Kyselina hyaluronová je jako řešení skvělá, ale pro posouzení by bylo dobré zaslat fotografie, takto se to těžko hodnotí.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mikrodermabraze
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 7. 2018
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2020
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2015
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Plazmaterapie
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 12. 2019
Korekce jizev
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2013
Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2020
Jizvy po akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Jizvy po akné
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 1. 2015
Jizvy po akné
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi