Implantát se strukturovaným povrchem

Implantát se strukturovaným povrchem

Nagor™ je jednou z nejznámějších značek prsních implantátů na světě. Vznikla v roce 1979, její sídlo se nachází v Glasgow a jedná se o jediného britského výrobce prsních implantátů s 38 lety zkušeností.

Značka Nagor™ je součástí mezinárodní společnosti GC Aesthetics, všechny její produkty disponují značkou CE a vyrábějí se v akreditovaných zařízeních, která splňují nejpřísnější normy kvality.

Prsní implantáty Nagor™ jsou distribuovány ve třech produktových řadách, které zahrnují jak kulaté, tak anatomické implantáty. Implantáty v každé řadě jsou vyrobeny z vysoce stabilního a soudržného silikonového gelu. Kulaté modely se vyrábějí s hladkým a strukturovaným povrchem, na druhou stranu anatomické implantáty jsou dostupné ve verzi se strukturovaným povrchem. U posledně uvedeného typu jsou hrany kónické, aby byly okraje méně patrné na dotek a na pohled.

Řada produktů značky Nagor™ zahrnuje tři různé typy implantátů:

  • Impleo™: kulaté implantáty dostupné ve třiceti velikostech s hladkým nebo středně strukturovaným povrchem (Nagotex™). Jsou vyrobeny ze silikonového gelu šesté generace a mají bariérovou schránku.
  • Cogel™: povrch těchto implantátů je středně strukturovaný a jeho vnitřek je vyroben ze silikonového gelu s ochrannou bariérou. Mají anatomický tvar a jejich hrany jsou kónické.
  • Curveo™: kulaté či anatomické silikonové implantáty, jejich povrch je středně strukturovaný a byl navržen tak, aby byla zvýšena přilnavost k tkáni a minimalizována rotace a riziko kapsulární kontraktury.