Polytech® prsní implantáty

Kvalitní německá značka s 35letou tradicí.

Produkt od: Polytech
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz

málá prsa, povislá prsa, plochý hrudník

Německá společnost Polytech má již 35letou zkušenost s výrobou zdravotnických prostředků - tělních implantátů (zejména prsních). V současné době tato značka distribuuje do více než 80 zemí světa. Jejím hlavním cílem je bezpečnost a vyvíjet nové produkty, které zvyšují kvalitu života.

Implantáty jsou vyráběny výhradně v Německu a každoročně splňují nejpřísnější normy.

Prsní implantáty jsou zdravotnický prostředek, s kterým mohou pracovat pouze lékaři.

Firma Polytech vyrábí konvenční i odlehčené implantáty a používají se při zvětšení prsou, modelaci se zvětšením, ale i při rekonstrukci prsu po odstranění žlázy z důvodu diagnózy rakoviny prsu.

Záruční program Implants of Excellence umožňuje přesná data o každém registrovaném zdravotnickém prostředku a umožňuje firmě Polytech získat důležitou zpětnou vazbu od klientů.

Čím jsou implantáty plněné

Uvnitř implantátu je silikonový gel se stabilním tvarem, který se i při silném stlačení vrací do původního stavu. Pokud by se implantát rozřízl, je gel měkký, ale kohezivní - tedy nevytéká. Díky této konzistenci je bezpečný.

Z čeho je obal implantátů?

Obal implantátů je tvořený několika vrstvami silikonu. Součástí je i difuzní bariéra, která zabraňuje úniku gelu do okolní tkáně.

Plastika prsou v číslech

Podle posledních studií ISAPS je plastika prsou čím dál tím více populárním zákrokem. V roce 2021 bylo provedeno více než 1,65 milionů úprav poprsí. Zájem o tyto operace je až o 3,8 % vyšší než v roce 2020 a v průměru 4 let jde až o 27% navýšení počtu provedených zákroků.

Historie v číslech:

1895 - Historie zvětšení prsou sahá až do roku 1895, kdy chirurg Vincenz Czerny provedl zvětšení prsou pomocí tukové tkáně pacientky.

1900 - V první polovině 20. století používali chirurgové k výplním prsů jiné látky: slonovina, skleněné kuličky, volské chrupavky a terylenovou vlnu.

1961 - Američtí chirurgové Thomas Cronin a Frank Gerow vyvinuli první silikonovou protézu plněnou silikonovým gelem.

SANIMPO s.r.o.

Distributorem implantátů Polytech a B-lite v České republice je společnost SANIMPO s.r.o. „Naším cílem je být kvalitním distributorem produktů s vyšší přidanou hodnotou v oblasti estetické medicíny. Od roku 2003 jsme na českém trhu zástupci společnosti Polytech Health Aesthetics, která se zabývá vývojem a výrobou silikonových implantátů,” vysvětluje Mirek Schlaichert, jednatel a vlastník SANIMPO spol. s r.o.

Do České republiky se dováží kulaté, kapkovité i anatomické prsní implantáty s povrchy mikrotexturovanými a polyuretanovými.