Aquafilling přichází – ke kráse může pomoci i vám

Autor:

Každá žena chce být krásná, čas ovšem nelze zastavit. V životě každé ženy přijde doba, kdy se začnou objevovat první vrásky, kůže začne povadat a krásné rysy začnou mizet. Až do dnes nešlo jinak, než se s těmito projevy stárnutí smířit nebo draze zaplatit za procedury, které pomohou stárnutí oddálit. Nyní je tomu ale konec – přichází totiž unikátní metoda Aquafilling, která dokáže vrátit krásu rychle, bez bolesti a to za využití „obyčejné vody“!

Na Aquafilling se dlouho čekalo

Aquafilling je název zcela nové zkrášlující metody, která může být řešením problémů se stárnoucí pletí pro mnoho žen. Svou podstatou se jedná o zcela unikátní metodu, která dokáže rychle a efektivně odstranit vrásky i povadlou kůži v oblasti obličeje a dá se také použít ke zpevnění prsou. Na tuto metodu čekalo s velkou nadějí mnoho žen, nyní je konečně možné využít její sílu i v České republice.

vrasky Co je Aquafilling?

Aquafilling je název vysoce elastického gelu, jehož největší procento tvoří voda a právě z toho pramení jeho vysoká účinnost. Tento gel je totiž pro lidské tělo přirozený. Aplikuje se pomocí vpichů pod pokožku. Tu dokáže vypnout a zbavit tak rychle vrásek, povadlé kůže i jiných nedokonalostí. Aquafilling pomáhá také efektivně zpevnit prsa. Výsledky této metody jsou viditelné ihned.

Maximálně bezpečné

Zkrášlující metoda Aquafilling je naprosto bezpečná. Nedochází totiž k migraci gelu, eliminován je také vznik zánětů nebo fragmentace či prosakování v místě vpichu. Tím se tato metoda zásadně liší od ostatních. Navíc po ošetření nedochází k zarudnutí a pleť není také potřeba umrtvovat speciálním gelem jako tomu je u podobných metod. Ošetření tedy téměř neucítíte a před ním ani po něm nebudete muset dodržovat žádný speciální režim.

Dlouhotrvající efekt zaručen

Obrovskou výhodou Metody Aquafilling je její dlouhotrvající účinek. Výsledky vydrží i tři roky. Efekt zvětšených prsou potom trvá od pěti do osmi let. Vše totiž záleží na konkrétním organismu. Tato metoda rozhodně stojí za velkou pozornost. Do světa zkrášlování přináší revoluci.

Na tuto metodu se v České republice specializuje renomovaná Petra Clinic.

Více informací najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Aktualizováno: 1.12.2013

Aquafilling - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Související nemoci

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní