Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Plastika Richtr Liposukce Bricha

Stojí to za to

O lékaři

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Liposukci bricha jsem podatoupila pred necelym tydnem, a zatim se zotavuji. Zakrok byl opravdu bezbolestny. Co se postoperacni peci rici neda. S leky na bolest se to da, ale zvladbout. Zatim jsem otekla a stahovaci pradlo nesmim sundat. Sezeni je nemozne. Postupem casu zverejnim rada vysledek zakroku i s fotkama. Doporucuji si vzit dva tydny dovolene na zacatek. Tyden opravdu nestaci a po 3 dnech v zadnym pripade neni vhodne jit do prace.

1

Komentář (1)

1. a 2.Tyden po Liposukci
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Štíhlejší stehna
Jsem po liposukci stehen, výsledky skvělé a navíc mě to nakoplo ke zdravé stravě. Za 6 měsíců 12 Kg dole ale stehna štíhlejší pouze díky liposukci. Skvělý Mudr Paciorek a za dva měsíce si jdu nechat pomoci s břichem.
Liposukce stehen, kolenou a boků

Dne 9.5.2016 jsem u pana doktora Horyny podstoupila liposukci v oblastech vnejsi a vnitrni stehna, kolena a boky a i kdyz se ma vysledek hodnotit az po trech mesicich, uz ted musim rict, ze jsem velmi spokojena. Touto cestou bych chtela podekovat...

Číst dál
Odsátí břišního valu po dětech

Po dítěti mi zůstal na břiše nevzhledný val. Ani dietou ani posilováním jsem s ním nehnula. Jsem měsíc po operaci. Pan doktor Baran mi odsál půl litru tuku. Val je definitivně pryč. Tento týden už mizí i otoky. Těším se na finální výsledek....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.