Oční centrum Vidum Opava

Oční centrum Vidum Opava

Žádné recenze
Ohodnotit
Dolní náměstí 9, Opava, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Oční centrum Vidum Opava
Oční centrum Vidum Opava
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Oční centrum a optika Vidum v Opavě nabízí širokou škálu služeb. V místní oční ambulanci probíhá diagnostika a léčba celé řady očních onemocnění a vad. Mezi ně patří například šedý zákal, zelený zákal, dále také všechny typy zrakových vad (probíhá zde předpis brýlí a následné poradenství). Činnost ambulance je zaměřena i na metabolické vady, záněty očí či oční kontroly v těhotenství.

Zároveň je však třeba zmínit, že jsou zde realizovány i preventivní prohlídky zaměstnanců, sportovní prohlídky či preventivní vyšetření dětí do věku 6 měsíců – k tomuto účelu je používán moderní přístroj PLUSOPTIX. Stejně tak v nabídce najdeme i zákroky z oblasti estetické medicíny – prodloužení řas za pomoci očních kapek a vyhlazení vrásek botoxem.

Měření zraku

Činnost centra zahrnuje také měření zraku, k čemuž jsou využívány moderní přístroje. Měření také realizují zkušení optometristé. Samotné vyšetření pak probíhá v klidném a příjemném prostředí, navíc je měření zaměřeno maximálně individuálně – je vždy zaměřeno na konkrétní požadavky (řízení auta, ručí práce, práce na počítači a podobně). Pacienti se mohou objednat na konkrétní čas.

Prevence u dospělých pacientů

V centru samozřejmě probíhají i kontroly vidění. K tomuto účelu je zde využíván například přístroj Optovist, který umožňuje realizaci hned několika testů. Mezi ně lze zařadit například test ostrosti vidění, test barevného vidění či citlivosti na oslnění, dále také test binokulárních funkcí. Kromě tohoto přístroje používají místní odborníci i přístroj VISUCAT. Ten je vhodný například k testu zrakové ostrosti či kontrastní citlivosti, využívá se také například pro testování vnímání barev.

V daném zařízení působí hned 2 zrakové terapeutky, jedna optometristka a oční optik.

Jednatelem společnosti, ale zároveň i vedoucím prodejny a očním optikem je Radim Prymus, který v centru pracuje již od roku 2004. Kromě studia vyšší odborné zdravotnické školy absolvoval také specializační dvouleté studium optometrie, což ho přivedlo k tomu, že se kromě běžného vyšetření refrakce začal věnovat i řešení nestandardních problémů s viděním.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 600

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.