Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

25. 1. 2024 · Aktualizováno: 25. 1. 2024

Zmenšení prsou, MUDr. Šárka Stiborová

Stojí to za to

Hodnocení od Michelle222:

Michaela 53 let 5.1.2024 jsem u paní doktorky Šárky Stiborové podstoupila operaci zmenšení prsou. Operace proběhla ve Zlíně na EUC klinice. Už na konzultaci jsem ocenila velmi milé a vstřícné chování paní doktorky . S výsledkem jsem opravdu VELICE SPOKOJENÁ ! Prostě mám v mém věku pevná a krásně tvarovaná prsa , připadám si v nich úžasně! O takových jsem vždy snila a najednou je sen skutečností ! Všem ženám, které váhají se zmenšením prsou doporučuji, aby se nebály a svěřily se do rukou paní doktorky Stiborové. Má zlaté ruce a umí s nimi opravdu zázraky, aspoň tak bych já nazvala výsledek mojí operace .Jsem 3 týdny po operaci a jizvy mám tak krásné, že tomu nemohu uvěřit. Těsně po operačním výkonu mě nic nebolelo. Touto cestou bych ještě jednou chtěla PODĚKOVAT paní doktorce Stiborové za její přístup, výkon a péči po operaci. Takže dámy, kdo ještě váháte, tak se nebojte a udělejte to prostě pro sebe ! U paní doktorky Stiborové budete v těch nejlepších rukou ! Michaela dne 25.1.2024

Operace Zmenšení prsou.

Michaela 53 let

5.ledna 2024 jsem u paní doktorky Šárky Stiborové podstoupila operaci zmenšení prsou. Operace proběhla ve Zlíně na EUC klinice. Už na konzultaci jsem ocenila velmi milé a vstřícné chování paní doktorky . Vše mi pěkně vysvětlila a za nedlouho mi oznámila termín operace. S výsledkem jsem opravdu VELICE SPOKOJENÁ ! Prostě mám v mém věku pevná a krásně tvarovaná prsa , připadám si v nich úžasně! O takových jsem vždy snila a najednou je sen skutečností ! Všem ženám, které váhají se zmenšením prsou doporučuji, aby se nebály a svěřily se do rukou paní doktorky Stiborové. Má zlaté ruce a umí s nimi opravdu zázraky, aspoň tak bych já nazvala výsledek mojí operace. Na klinice ve Zlíně se všichni chovali velmi pěkně a byli vstřícní ve všem. Jsem 3 týdny po operaci a jizvy mám tak krásné, že tomu nemohu uvěřit. Ani těsně po operačním výkonu mě nic nebolelo. Operace proběhla v pátek a v neděli ráno už jsem jela domů. Touto cestou bych ještě jednou chtěla PODĚKOVAT paní doktorce za její přístup, výkon a péči po operaci. Takže dámy, kdo ještě váháte, tak se nebojte a udělejte to prostě pro sebe ! U paní doktorky Stiborové budete v těch nejlepších rukou !

Michaela dne 25.1.2024

1

Komentář (1)

Dobrý den, mohla bych se s Vámi spojit soukromé? Děkuji.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.