EUC Klinika Zlín - plastická chirurgie

EUC Klinika Zlín - plastická chirurgie

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín, Zlínský kraj
EUC Klinika Zlín - plastická chirurgie
EUC Klinika Zlín - plastická chirurgie
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Nabídka oddělení plastické chirurgie zahrnuje širokou škálu výkonů z dané oblasti. Ty jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže. Kromě zákroků, které jsou považovány za nadstandardní a zdravotní pojišťovna je neproplácí, jsou zde prováděny i výkony, které z veřejného zdravotního pojištění hrazeny jsou. Vynikající výsledek zákroků a s tím spojená spokojenost pacientů je pro místní lékaře na prvním místě.

Menší zákroky bývají realizovány pouze v lokální anestezii v ambulantním režimu, u větších zákroků je pak třeba volit celkovou anestezii. V takových případech se snažíme dobu hospitalizace zkrátit na minimum, zpravidla se pak jedná o 1-4 dny. Během této doby dělá personál zařízení maximum pro to, aby se zde pacienti cítili komfortně.

Zákroky hrazeny ze zdravotního pojištění

Jak již bylo zmíněno, klinika nabízí i výkony, které jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Jedná se o plastické operace ruky, dále rekonstrukční zákroky (například po úrazech) a také operace nádorů prsou a kůže.

Nadstandardní zákroky

Tento druh zákroků zdravotní pojišťovny neproplácí, pacienti si je musejí uhradit sami. Co zařízení nabízí?

V rámci dermatochirurgie jsou odstraňována mateřská znaménka, kožní výrůstky, jizvy, ale také například (již nechtěná) tetování. Klinika nabízí také liposukci, neboli odsátí přebytečného tuku z různých partií těla. Může se jednat například o oblast boků, stehen, břicha či brady. Součástí nabídky je také obličejová chirurgie, která zahrnuje korekci nosu či očních víček (a to jak dolních, tak horních).

Klinika nabízí také chirurgii prsou, a to jak zmenšení a zvětšení, tak modelaci. V nabídce služeb najdeme také aplikaci výplní a botoxu (redukce vrásek), operace břicha (korekce jizev, odstranění převisů) či lipomodelaci (vyplnění rtů vlastním tukem).

Bývalá Nemocnice Atlas, nyní EUC Klinika Zlín, je součástí skupiny EUC. Ta tvoří největší síť ambulantních klinik v celé České republice. Celkem je součástí 29 zdravotnických zařízení napříč celou republikou (včetně 10 prémiových). Každý rok kliniky ošetří zhruba 2 miliony pacientů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Modelace prsou

Michaela 53 let 5.1.2024 jsem u paní doktorky Šárky Stiborové podstoupila operaci zmenšení prsou. Operace proběhla ve Zlíně na EUC klinice. Už na konzultaci jsem ocenila velmi milé a vstřícné chování paní doktorky . S výsledkem jsem opravdu VELIC...Číst dál

Kompletní příběh (Zmenšení prsou):
Zmenšení prsou, MUDr. Šárka Stiborová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (4)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.