SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

Žádné recenze
Ohodnotit
Pekařská 397/3, Brno, Jihomoravský kraj
SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.
SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.
Žádné recenze

Informace

Centrum estetické dermatologie Syncare v Brně se věnuje moderní dermatologii – nezaměřuje se však jen na lokální léčbu, ale vidí souvislost mezi kůží a celým organismem. Pro realizaci kožních vyšetření využívá specializované diagnostické metody.

Centrum se specializuje především na 2 obory.

Jedním z nich je všeobecná dermatologie – v rámci ní se zaměřuje především na diagnostiku a následnou léčbu akné, ekzémů, lépenky či na choroby nehtů a vlasů.

Druhou oblastí je lékařská kosmetika – zde se centrum soustředí převážně na léčbu hypersenzitivní pokožky a na projevy stárnutí včetně aplikace výplňových materiálů či botulotoxinu.

Vedoucí lékařkou Centra estetické dermatologie je doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc., přední český dermatolog, předsedkyně 1. Pracovní skupiny pro akné při ČDS ČLS JEP, autorka více jak 100 odborných publikací a uznávaná odbornice v oboru lékařské kosmetiky. Součástí výbavy naší ambulance jsou nejmodernější přístroje pro diagnostiku a léčbu v dermatologii:

  • MSD - Multi Skin Diagnostic - přístroj pro diagnostiku pleti. Díky němu je možní zcela bezbolestně určit úroveň hydratace, množství kožního mazu, elasticitu, ale také SPF stupeň pokožky či TEWL. Co tato zkratka znamená? Jedná se o hodnotu, která napovídá, jak dobře pracuje kůže jako bariéra. Tato hodnota bývá snížena, a to i výrazně, například u atopiků.
  • 3D SKIN ANALYZER - přístroj zobrazuje topografii kožního povrchu, digitálně vizualizuje vrásky a jiné kožní útvary. Umožní lékaři přesněji cílit například dávku botulotoxinu nebo výplňových materiálů a následně vyhodnotit úspěšnost léčby.
  • VISIOSCOPE - digitální kamera s až 200 násobným zvětšením slouží ke zobrazování pigmentových névů, ale také pro určování stavu vlasů a pokožky.
  • Nd-YAG laser – špičkový vysokovýkonový lékařský laser je určený pro řadu estetických zákroků. Odstraňujeme jím drobné fibromy a dyskeratózy. Jeho fotoablativní účinek je vhodný pro resufacing pleti. Nd-YAG laser je také nejvýkonnější laser pro odstranění permanentní tetováže.
  • LED terapie využívá vlastností LED světla o vysoké intenzitě. LED světloléčba představuje moderní přístup k terapii akné, podporuje hojivé procesy při akné a jiných dermatózách, má omlazující účinky a omezuje podráždění pokožky. Rovněž významně stimuluje tvorbu kolagenu.
  • IPL - lékařské IPL pracuje na principu vyskoenergetického světelného výboje. Jeho účinky jsou příznivé proti hyperpigmentacím nebo pro fotodepilaci. Naše IPL lze využít i pro šetrnou fotorejuvenaci.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (12)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (8)

Bolestivost lipolýzy podbradku
Odpověď odborníka · 16. 7. 2015

Dobrý den, injekční lipolýza, jako každé ošetření spojené s vpichy, je spojena s různým pocitem bolesti. Každý z nás ji vnímá jinak, ale obecně lze říci, že bolest je přítomná. Lze ji významně omezit aplikací povrchového anestetika ve formě...

Číst dál
Jizvy na tváři po akné
Odpověď odborníka · 8. 12. 2011

Dobrý večer, předpokládám, že ve Vašem případě jde o hypotrofické jizvy - vkleslé pod úroveň kůže. To je relativně častý stav po těžším průběhu akné nebo po tak zvaném rozeškrábání ložisek akné. V naší ambulanci se přímo na tuto problematiku...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.