Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 10. 2014 · Aktualizováno: 15. 8. 2023

Výplně a mezonitě...

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Výplně a mezonitě...

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Mileně Vojtíškové, jelikož se v její péči cítím velmi dobře. Ke všem mým problémům přistupuje naprosto skvělým profesionálním přístupem. Paní doktorka je velmi milá, vždy s úsměvem, s trpělivostí vše vysvětlí a hlavně výsledek zákroku je naprosto úžasný. Jedná se o zákroky v obličeji i na těle, kde mě to pomohlo nejen esteticky, ale i zdravotně. Doporučuji všem paní dr. Milenu Vojtíškovou.

1

Komentář (1)

Také jsem byla u Dr.M.Vojtíškové na mezonitích a jsem spokojená.Paní doktorka je šikovná,umí poradit,výsledek je pro mě důležitý.Mohu doporučit.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Recenze mezonitě - přirozený efekt

Moc děkuji paní doktorce Markétě Majerové za provedený zákrok. Paní doktorka je vždy velice milá, vstřícná, usměvavá a hlavně ví, jaký zákrok vám pomůže, abyste vypadala dobře a zároveň přirozeně. Je to lékařka na pravém místě, opravdu děkuji....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.