Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 5. 2015 · Aktualizováno: 18. 8. 2023

Mám strach z bolesti

Nepřesvědčivý výsledek

trochu se obavam komplikaci po operaci a bolesti

5

Komentářů (5)

Dobrý den, <br />
<br />
nebojte se :-). Určitě Vám operace dobře dopadne...už máte termín?
Odpovědět
Jsem 2 měsíce po opce a jsem spokojená. Žádné bolesti ani komplikaci jsem neměla. Nelituji svého rozhodnutí a nikdy jsem nelitovala,jediné čeho lituji je to že jsem tuto operaci nepodstoupila už dříve. Určitě do toho jděte a ničeho se nebojte .... Alena
Odpovědět
No vidíte, člověk má obavy a nakonec všechno dobře dopadne, viďte :-), to mám radost za Vás...a o kolik jste si nechávala prsa zvětšit?
Odpovědět
Ano ano,byla jsem u lěkařky kterou jsem si vybrala max.spokojená. Nechala jsem si vložit 450 ml pollytech(anatom). Můžu říct že jsem mèla tohle rozhodnutí dŕív. Hodnè lidí mně strašilo,hodně jsem si o augmentaci přečetla a tím jsem se uklidňovala,pomohlo my to. Na operaci jsem byla připravená a měla jsem na ní jít mnohem dřív. Vůbec se nebojte a jděte do toho,ta změna je super a pocit perfektní.
Odpovědět
Zdravim <br />
Ja byla na operaci koncem ledna a jsem maximalne spokojena ! Bolesti a komplikace zadne nebyli , vse jsem prezila a uzivam si to :-) lituji jen toho , ze jsem se neodhodlala drive ! Drzim palce !
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.