Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 komentáře

Zeštíhlení pasu o 6cm, MUDr. Větěchová

Pacient: Petra296332

Praha

Provedl/a: MUDr. Dagmar Větěchová v: Frýdek-Místek
MUDr. Dagmar Větěchová

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Petra296332. 96% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Petra296332 o: MUDr. Dagmar Větěchová

5.0

Zeštíhlení pasu o 6cm, MUDr. Větěchová

2. 7. 2015 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Paní doktorka je profesionál, vše ochotně vysvětlila, prostředí je příjemné. Již po třech ošetřeních mám 4 kila dole a víc jak 6 cm v pase. Hlídám si pitný režim, přidala jsem více zeleniny a prodloužila procházky. Pas se mi pomocí vanquishe krásně zformoval, velká spokojenost, doporučuji!

2

Komentáře (2)

Dobrý den, <br />
<br />
ty brďo - to je skvělé. V jakých časových rozestupech ošetření podstupujete? Kolik jich budete mít celkem a proč jste si vybrala vanquish?<br />
<br />
Moc díky, M.
Odpovědět
Budu mít ještě poslední, čtvrté, s odstupem 14 dní. Vybrala jsem si vanquish, protože jsem potřebovala zúžit pas, ne na kg zhubnout, kalhoty mě vždy buď tlačily v pase nebo jsem musela sáhnout po větší velikosti. Na začátku jsem měla 69 kg při 173 cm výšce, teď mám necelých 65 a musím říct, že jsem už teď moc spokojená, pokud to půjde na 63 kg, tak už se to budu snažit jen udržovat. Vanquish mi pomohl tam, kde mé síly už nestačily. Spolu s dodržováním pitného režimu, zařazením většího podílu zeleniny a protažením procházek to prostě najednou šlo. A musím říct, že rozhodně pravidelně nesportuju, mám dvě malé děti, které mi berou čas i energii, takže žádný fitness nebo podobně, to bych dlouhodobě nezvládla. Držím palečky, ať Vám to jde taky!!!
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Naprostá spokojenost (OB Care)

Kliniku OB Care mohu všem vřele doporučit. Podstoupila jsem zde zvětšení prsou a s výsledkem jsem moc spokojená. Velmi oceňuji milý a ochotný přístup celého personálu a příjemné prostředí. Poděkování patří nejen panu doktoru Skálovi, ale i všem...

Číst dál
Som nadmieru spokojna

Absolvovala som WAL liposukciu v Interklinik u doktora Hederu. Odsavali mi tuk z bruska. Som nadmieru spokojna, ako s pristupom pana doktora, tak s vysledkom zakroku a celkovo so vsetkym od konzultacie az po kontroly. Velmi mily personal, prostredie,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína