Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

  • Smazat obrázek

Klepnutím na obrázek jej zobrazíte v plném rozsahu

3 komentáře

Vrátil mi sebevědomí

Pacient: Mat

Praha

Provedl/a: MUDr. Zdeněk Pros v: Praha
MUDr. Zdeněk Pros

Přibližná cena: 76.000 Kč

Uvedl/a: Mat. Může se lišit podle pacienta a složitosti. Průměrná cena zákroku: Zvětšení prsou je od 55.000 Kč.

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Mat. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Mat o: MUDr. Zdeněk Pros

5.0

Vrátil mi sebevědomí

5. 7. 2015 · Aktualizováno: 31. 8. 2023

Pana Prose jsem si vybrala na zaklade jeho reputace, ktera byla ve 100% kladna. Rozhodla jsem se objednat k nemu na konzultaci 12/2014. Byla jsem trosku zklamana, ze prvni volny termin byl az v breznu, nicmene uz to svedci o tom, ze pan doktor je velmi vytizen a ted zpetne se jiz vubec nedivim. :) Operace probehla zacatkem kvetna 2015 a jsem opravdu nadmiru spokojena. Jednak vysledek je lepsi, nez jsem si vubec dokazala predstavit a i pooeracni stav byl naprosto bez komplikaci. Mam doma malou dcerku, takze manzel se mnou byl prvnich 14 dni doma a pak jsem jiz fungovala uplne bez problemu. Pan doktor je navic velky sympatak a prijemny clovek. Musim pochvalit i veskery zdravotnicky personal kliniky, ktery je velmi lidsky, ochotny a mily. Pokud se rozmyslite, s panem doktorem Prosem neudelate chybu, spise naopak! Je to proste "prsní Michelangelo" :) K fotografii: 605 ml, kulate.

3

Komentáře (3)

....zdravím a gratuluji k perfektně provedenému zákroku. Není více, co dodat. Luxus. Také jsem pár měsíců po augmentaci....<br />
Odpovědět
Moc Vam dekuji a take gratuluji :) A zaroven chci poradit vsem zenam ci divkam, co premysleji nad augmentaci, ale nemohou se rozhodnout...zijeme jen jednou a na co se do konce zivota trapit pred zrcadlem.
Odpovědět
Prsa jsou krasna,ale...605 ml????Jsem velmi prekvapena velikosti implantatu,jakou mate tedy vyslednou velikost??Ale hlavne...jste kratce po operaci,prsa se jeste vytvatuji,usadi...a nechci strasit...ale bohuzel zmensi...sama mam 450 ml,branila jsem se,ze je to moc...a ted tak trochu lituji,ze jsem nesouhlasila s vetsimi,doktor navrhoval 550...no tak...priste!!:-)Mejte se krasne a urcite pridejte fotku po trech mesicich,i s povidanim,jak se citite a jak prsa vypadaji...preji krasne leto!!!
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Abdominoplastika

V červenci 2020 jsem podstoupila abdominoplastiku na MEDICOM Clinic v Praze. Ráda bych touo cestou poděkovala celému pracovnímu týmu a zejména panu MUDr. Pavlu Horynovi za velmi příjemný a hlavně profesionalni přístup. Jsem maximálně spokojená...

Číst dál
Věk 51 - horní víčka

Díky padlým víčkům mě velice bolely oči a tak jsem se rozhodla podstoupit tento zákrok .A nelituji bylo to to nejlepší co jsem mohla pro sebe udělat,škoda že jsem tak dlouho čekala -zbytečně jsem se bála .Operace trvá chvilku cca 30min nic...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína