Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Problém s únikem moči vyřešen u MUDr. Skřivánka

Už jsem po zákroku Stojí to za to
jitka298441
Jitka298441
Vytvořeno: 16. 7. 2015 · Aktualizace: 18. 2. 2018

O lékaři

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.
G-CENTRUM Olomouc s.r.o. Olomouc, Olomoucký kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Problém s únikem moči vyřešen u MUDr. Skřivánka

Příběh

Měla jsem problémy s mírným únikem moči při sportovních výkonech, kýchání a pod. Díky MUDr. Aleši Skřivánkovi , který tento zákrok provádí v G-centru v Olomouci jsem se o této metodě dozvěděla a jsem za to velmi vděčná. Týden po zákroku, až se sliznice zhojila jsem u sebe cítila obrovskou změnu už při samotném močení. Přestala jsem mít pocit častějšího nucení na močení při cvičení, běhání. Nemohla jsem skákat přes švihadlo, měla jsem po porodech problémy. Po zákroku mi veškeré problémy zmizely. Cítím tak velkou změnu, že se raduji z mnohem kvalitnějšího života a jsem velmi vděčná za to, že jsem se o zákroku dozvěděla a absolvovala ho. Samotný zákrok je nebolestivý, týden jsem se cítila " divně", jak se sliznice hojila. Ta změna po zhojení byla ale velmi výrazná. Doporučuji tento zákrok všem ženám, které mají po porodech problémy a mají pocit, že močová trubice je ochablá.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

dzejn574287
dzejn574287

· Praha

· 18. 2. 2018

Dobrý večer,prosím,chci se zeptat,zda Vám zákrok dodnes vydržel?jste pořád spokojená?Mám stejné problémy jako Vy a velmi nad metodou uvažuji.

Děkuji Jana.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.