Problém s únikem moči vyřešen u MUDr. Skřivánka

Jitka

Měla jsem problémy s mírným únikem moči při sportovních výkonech, kýchání a pod. Díky MUDr. Aleši Skřivánkovi , který tento zákrok provádí v G-centru v Olomouci jsem se o této metodě dozvěděla a jsem za to velmi vděčná. Týden po zákroku, až se sliznice zhojila jsem u sebe cítila obrovskou změnu už při samotném močení. Přestala jsem mít pocit častějšího nucení na močení při cvičení, běhání. Nemohla jsem skákat přes švihadlo, měla jsem po porodech problémy. Po zákroku mi veškeré problémy zmizely. Cítím tak velkou změnu, že se raduji z mnohem kvalitnějšího života a jsem velmi vděčná za to, že jsem se o zákroku dozvěděla a absolvovala ho. Samotný zákrok je nebolestivý, týden jsem se cítila " divně", jak se sliznice hojila. Ta změna po zhojení byla ale velmi výrazná. Doporučuji tento zákrok všem ženám, které mají po porodech problémy a mají pocit, že močová trubice je ochablá.

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Michaela

Dobrý den,

jsem ráda, že si konečně čtu nějakou referenci. Léčba inkontinence neinvazivní cestou není v Čechách dlouho, navíc se provádí snad jen na několika málo pracovištích.

Jak dlouho má výsledek vydržet? Když jste se cítila ten týden "divně" - bolelo to?

Díky moc, Michaela.

Zobrazit odpověď
Jitka

Pěkný den, nebolelo, jen jsem měla uvnitř po zákroku asi týden divný pocit, asi jak se sliznice hojila. Jsem ale teď velmi spokojená, mám zcela jiný pocit, dokonce se mi změnil proud moči při močení. Cítím, jak se mi zpevnila i močová trubice. Jsem po zákroku velmi spokojená.

V.Nikola

Muzu se zeptat pani hradila vam poistovna lapraskopicku neoplastiku pochvy?Diki za odpoved

Džejn

Dobrý večer,prosím,chci se zeptat,zda Vám zákrok dodnes vydržel?jste pořád spokojená?Mám stejné problémy jako Vy a velmi nad metodou uvažuji.
Děkuji Jana.

Zobrazit odpovědi 3
Jitka

Bxl to opravdu velký rozdíl a od zákroku jsem bez potíží. Doporučuji všem ženám, které mají stejný problém.

Reakce na Jitka
Tinaa

Dobry večer,

chtěla bych se zeptat, po porodu dcery jsem začala trpět stresovou inkontinenci cvičím panevni dno, ale problem stále přetrvává při skákavych aktivitách a nebo kašli a začala jsem přemýšlet o tomto zákroku a chci se zeptat zda je možné další těhotenství po tomto zákroku

Reakce na Tinaa
G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

Další těhotenství možné samozřejmě je

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Peťa 23.11.2018
Spokojený/á

Trochu jsem se bála, ale po konzultaci u MUDr. Rozprávky jsem do toho nakonec šla a jsem hrozne rada! Doktor byl moc milý, všechno mi vysvětlil a zákrok trval chvíli... Bylo to bezbolestné a já už se nemusím trápit... Dě... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí