G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Horní nám. 285, Olomouc, Olomoucký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
G-CENTRUM Olomouc s.r.o.
G-CENTRUM Olomouc s.r.o.
(3 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Profil kliniky

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Soukromá gynekologická ordinace byla v červenci 1993 mezi prvními privátními subjekty na trhu zdravotní péče v olomouckém regionu. V roce 1997 byla zaměstnána další lékařka, rozšířena provozní doba na 12hod denně. Z prostorových důvodů se ordinace od září 2000 přesunuly do vlastních větších prostor, což umožnilo přijetí dalšího lékaře a rozšíření spektra poskytované péče.

V současné době připravujeme pro rok 2009 přechod do prostor, které umožní další růst zařízení.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a porodnictví. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Centrum se snaží průběžně obměňovat a doplňovat přístrojové vybavení, je na špici v inovativních technologiích, jako 3.pracoviště v ČR například zavedlo do užívání ultrazvukový přístroj s využitím 3D/4D technologie. Od letošního roku jsme rozšířili spektrum vyšetření o urodynamická vyšetření, nezbytná ke kvalitní péči o ženy s inkontinencí moči. Před otevřením je pracoviště celotělové denzitometrie (DXA) s nejmodernějším přístrojem tohoto typu v regionu. Denzitometrická vyšetření jsou nezbytná k diagnostice a terapii osteoporózy.

Vysoká profesionalita celého týmu, investice do nejmodernějšího technického vybavení spolu se systematickým vyhodnocováním výsledků a nabídkou přidružené péče jsou zárukou růstu i do budoucna.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2000. Tato přispěla zejména k zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Naše nestátní zdravotnické zařízení poskytuje služby komplexní lékařské péče o ženy. Jsme odborníky na ambulantní gynekologii zahrnující i jednodenní chirurgii. Zajišťujeme vysoce odbornou péči o těhotné včetně prenatální diagnostiky. Dále nabízíme péči v oblasti urogynekologie, zahrnující diagnostiku a terapii inkontinence a diagnostiku a léčbu osteoporózy. Jsme centrem gynekologické a onkologické prevence a provádíme expertízy nejen pro u nás registrované pacientky, ale pacientky jsou k nám odesílány i spolupracujícími kolegy.

G-CENTRUM je vybaveno nejmodernější přístrojovou technikou. O naše pacientky se starají mezinárodně uznávaní odborníci poskytující péči na nejvyšší úrovni a v souladu se světovými trendy.

Nově jsme ve spolupráci s plastickými chirurgy vybudovali pracoviště laserové operativy a terapie. Jako první na Moravě disponujeme laserovým přístrojem Fotona pro vaginální operace. Pacientkám můžeme nabídnout:

  • neinvazivní řešení stresové inkontinence
  • rejuvenace a zúžení pochvy
  • neinvazivní laserovou úpravu stydkých pysků (labioplastiku)

Informace o našich službách vám poskytne vedoucí lékař našeho zařízení, MUDr. Aleš Skřivánek. Ten vystudoval Lékařskou fakultu Univezity Palackého v Olomouci, později získal atestace v oboru Gynekologie a porodnictví (I. i II. stupeň) a řadu prestižních certifikátů. Zmínit můžeme například Certifikát UZ screeningu vrozených vývojových vad v 10.-14. gestačním týdnu či Funkční licenci F 017 kolposkopická expertíza. A abychom nezapomněli – v roce 2013 ukončil doktorandské Ph.D. studium.

V centru však působí hned několik zkušených lékařů a další odborný personál. Zmínit můžeme například jména jako MUDr. Ivana Weinbergová (ambulantní gynekologie a prenatální péče), MUDr. Radovan Vrtal, Ph.D. (urogynekologie), MUDr. Tomáš Kilián (ambulantní gynekologie a prenatální péče, sexuologie) či MUDr. Martina Studničková, Ph.D. (screeninové vyšetření vývojových vad plodu).Kromě lékařů a sester zde o klientky pečuje i porodní asistentky či radiologický asistent.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (3)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Lékaři z pracoviště

MUDr. Aleš Skřivánek

MUDr. Aleš Skřivánek

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.