• 7 odpovědí
 • 2 Likes
 • 95% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás G-CENTRUM Olomouc s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


G-CENTRUM Olomouc s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Profil - G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

Motto:

„Vysoká odbornost a citlivý přístup“

Uvítání

g centrum3

Naše nestátní zdravotnické zařízení poskytuje služby komplexní lékařské péče o ženy. Jsme odborníky na ambulantní gynekologii zahrnující i jednodenní chirurgii. Zajišťujeme vysoce odbornou péči o těhotné včetně prenatální diagnostiky. Dále nabízíme péči v oblasti urogynekologie, zahrnující diagnostiku a terapii inkontinence a diagnostiku a léčbu osteoporózy. Jsme centrem gynekologické a onkologické prevence a provádíme expertízy nejen pro u nás registrované pacientky, ale pacientky jsou k nám odesílány i spolupracujícími kolegy.

Naše klinika

G-CENTRUM je vybaveno nejmodernější přístrojovou technikou. O naše pacientky se starají mezinárodně uznávaní odborníci poskytující péči na nejvyšší úrovni a v souladu se světovými trendy.

    g centrum 2   g centrum4     g centrum1   g centrum5        

Nově jsme ve spolupráci s plastickými chirurgy vybudovali pracoviště laserové operativy a terapie. Jako první na Moravě disponujeme laserovým přístrojem Fotona pro vaginální operace. Pacientkám můžeme nabídnout: 

 • neinvazivní řešení stresové inkontinence
 • rejuvenace a zúžení pochvy
 • neinvazivní laserovou úpravu stydkých pysků (labioplastiku)

Informace o našich službách vám poskytne vedoucí lékař našeho zařízení, MUDr. Aleš Skřivánek. Ten vystudoval Lékařskou fakultu Univezity Palackého v Olomouci, později získal atestace v oboru Gynekologie a porodnictví (I. i II. stupeň) a řadu prestižních certifikátů. Zmínit můžeme například Certifikát UZ screeningu vrozených vývojových vad v 10.-14. gestačním týdnu či Funkční licenci F 017 kolposkopická expertíza. A abychom nezapomněli – v roce 2013 ukončil doktorandské Ph.D. studium.

V centru však působí hned několik zkušených lékařů a další odborný personál. Zmínit můžeme například jména jako MUDr. Ivana Weinbergová (ambulantní gynekologie a prenatální péče), MUDr. Radovan Vrtal, Ph.D. (urogynekologie), MUDr. Tomáš Kilián (ambulantní gynekologie a prenatální péče, sexuologie) či MUDr. Martina Studničková, Ph.D. (screeninové vyšetření vývojových vad plodu).Kromě lékařů a sester zde o klientky pečuje i porodní asistentky či radiologický asistent.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Neinvazivní labioplastika Od 9 900 Kč
Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny Od 13 500 Kč
Plastická operace hráze (Perineoplastika) Od 12 000 Kč
Plastická operace pochvy (Vaginoplastika) Od 13 500 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 12 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Napište nám

Adresy

Adresa
Horní nám. 285/8
772 00 Olomouc
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 20:00 
Úterý
08:00 - 20:00 
Středa
08:00 - 20:00 
Čtvrtek
08:00 - 19:00 
Pátek
08:00 - 14:00 
 • 95% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď