Rejuvenace vagíny : příznaky inkontinence zmizely po pár týdnech

Rejuvenace vagíny : příznaky inkontinence zmizely po pár týdnech

Hana 53

Laserovou rejuvenaci vaginy jsem podstoupila s lehkými pochybnostmi o výsledku. Musím zkonstatovat, že výsledek předčil mé očekávání. Příznaky inkontinence po pár týdnech vymizely a jako bonus se zlepšil i můj intimní život.což také ocenil i můj manžel. Bolestivost zákroku nulová bez použití jakéhokoli anestetika. Vřele doporučuji všem ještě váhajícím dámám!

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
7846

A kde jste zákrok podstoupila,děkuji

Zobrazit odpovědi 7
Hana 53

Zákrok jsem podstoupila v Olomouci u MUDr, Aleše Skřivánka. Je úžasný a i pro dámy v letech opravdovým požehnáním. zákrok trval cca 20 minut. po celou dobu jsme si povídali. Absolutně jsem necítila žádný diskomfort. Po zákroku jsem odjela autem domů. Ani v prvních hodinách či dnech po zákroku jsem necítila žádné pálení či bolest nebo zvýšenou citlivost. Prostě paráda. Po cca dvou měsících se naopak velmi zintenzivnil sexuální prožitek.

Reakce na Hana 53
7846

Děkuji za informaci,jsem také ve vyšším věku

Reakce na Hana 53
Jana

Dobrý den, Hano 53, jsem moc ráda, že jste hodnocení napsala a že jste spokojena. Chci se zeptat, zda stačí jedno ošetření nebo je jich potřeba víc?

Reakce na Jana
Hana 53

Já jsem podstoupila po třech měsících ještě jedno, ale nebylo to nutné. Spíše můj rozmar a tendence si skvělý výsledek tak nějak podpořit či pojistit.

Reakce na Hana 53
Džejn

Dobrý den,chci se Vás zeptat,zda i teď po roce zákrok funguje?velmi nad tímto zákrokem uvažuji,ale pořád váhám,je mi 45 let,děkuji za odpověď.

Reakce na Džejn
Evelle

Dobrý den, taky se vážně zabývám myšlenkou podstoupit zákrok (je mi 47 let). Našla jsem ordinaci v Ústí nad Labem (TeeS, s.r.o.), kde rejuvenaci provádějí za velmi příznivou cenu (tři sezení 9 tisíc). Po mém mailovém dotazu mi sdělili, že efekt po zákroku by měl vydržet cca 5 let.

Reakce na Evelle
Lucie

super a půjdete do toho? Napište pak vlastní hodnocení!!! Jsem zvědavá

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Peťa 23.11.2018
Spokojený/á

Trochu jsem se bála, ale po konzultaci u MUDr. Rozprávky jsem do toho nakonec šla a jsem hrozne rada! Doktor byl moc milý, všechno mi vysvětlil a zákrok trval chvíli... Bylo to bezbolestné a já už se nemusím trápit... Dě... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí