Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 9. 2015

Pleť je zářivejší

Stojí to za to
Průměrná cena: 4.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Pleť je zářivejší
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zákrok mi prováděla mladá lékařka (jméno jsem bohužel zapoměla), byla velmi milá a s profesionálním přístupem. Aplikace proběhla hladce a rychle, téměř bezbolestně. Je to 2 týdny a moje pleť je zářivejší a vrásky jemnější. Doporučuji pro pacientky kolem 30 let.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Plazma terapie RegenPlazma - velmi spokojena

Jsem velmi spokojena s celkovým průběhem mé návštěvy na této klinice. Velmi milý personál a paní doktorka je opravdový profesionál, vše se mnou probrala a vysvětlila co se bude dít, kolik to bude celkově stát a do ničeho mne nenutila. Po konzultaci...

Číst dál
Platmaterapie není bolestivá
Procedura není moc bolestivá, je to jenom zvláštní pocit při vpichu. Pan doktor Junášek a taky personál mi zákrok zpříjemnili, takže jsem byla maximálně spokojená.  
Plazmaterapie palce ruky

Měla jsem velké bolesti palce a při návštěvě lékaře mi bylo sděleno, že mám rhisarthrosu a léčit se to dá pouze léky od bolesti, nebo výměnou kloubu. Proto jsem začala hledat jinou metodu léčení. Byla mi doporučená Mudr.Hana Klosová,Ph.D. ....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.