anonymous292550

Velmi příjemný přístup a prostředí. Po zákroku jsem byla celá opuchlá a do druhého dne se mi nadělaly modřiny, takže doporučuji sluneční brýle a zásobu korektoru. Cca týdnu všechny modřiny zmizely a cca za měsíc se v pleti nastartovaly procesy kdy se pokožka krásně vypnula - vrásky a povadnutí bylo pryč. Efekt vydržel cca 3/4 roku - prý je to individuální. Foto cca 4 dny po zákroku, ještě modřiny, ale pleť už je napjatější

mamca

Je mi 60 let a rada bych si vylepšila obličej ,krk a dekolt.Jsem v důchodu a hledám kliniku přijatelnou k mě situaci.Dekuji D.

mamca

Rada bych podstoupila RPR plazmovou terapii děkuji je mi 60 let a menší zákrok bych přivítala děkuji za odpověď Dana B.

ivana792833

paní doktorka se mi moc hezky věnovala a byla příjemná…Byla jsem trošku nejistá jak bude zákrok probíhat, ale paní doktorka mě ujistila, že vše proběhne v pořádku a že se nemám vůbec čeho bát. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto kliniku.

svoboda659209

Plazmalifting mi na klinice doporučili jako ideální zákrok na vyřešení mých problémů s pletí a celkové omlazení tváře. Právě úvodní konzultace mě opravdu potěšila. Vůbec se nezdálo, že by ze mě klinika tahala peníze a doporučovala jen drahé zákroky. Samotná procedura proběhla bez problémů a výsledky jsem zaznamenala prakticky ihned. Můžu doporučit.

dorothy

Výborná péče. Paní doktorka byla milá a chovala se velice přátelsky. Celý zdravotní tým na této klinice byl velmi profi. Prostředí nepůsobí vůbec nepříjemně, spíš naopak. Působilo to na mě velmi uklidňujícím dojmem. Děkuji

romia

Paní doktorka je úžasná, ochotná a vstřícná. Každé setkání s ní je pro mne zážitek ! Odcházím vždycky maximálně spokojená :-)

lucie_s471717

Ráda bych se se všemi podělila o skvělou zkušenost s kúrou Regenplazma absolvovanou na klinice Mediestetik, kde je velice milý personál, lékaři i příjemné prostředí. Mohu doporučit svěřit se do péče paní doktorky Tatiany Štyrkunové, která je milá a velice profesionální a dokáže perfektně poradit s výběrem vhodného ošetření. Po tomto ošetření je má pleť jemná, vypnutá a kypící zdravím. Tato kúra je navíc vhodná jako prevence proti vráskám. Závěrem lze shrnout, že i když jsem toto ošetření absolvovala poprvé, budu se na kliniku v budoucnu opravdu ráda vracet.

kris6154461

Začala jsem kúru Regenplazma na klinice Mediestetik. Oceňuji velice profesionální a přátelské a příjemné prostředí počínaje již recepcí . Ráda bych poděkovala milé paní doktorce Oxaně a sestřičce Gabriele za perfektní, milý a laskavý přístup. Vše proběhlo hladce a bez problémů. Na první výsledky si ještě musím počkat (cca 2-3 týdny) ale již teď vím, že se na kliniku vrátím a budu ji s důvěrou doporučovat dál. Děkuji. Kristína

alic6192114

Podstoupila jsem několikrát ošetření RegenPlazma, které mohu každému jen doporučit! Změnu jsem poznala hned po prvním ošetření :-)

Se zákrokem a přístupem lékařky jsem velmi spokojený. Profesionální přístup a odborné provedení lékařkou v příjemném novém prostředí. Efekt byl vidět ihned. Lékařka mi doporučila i požívaní skvělého krému proti vráskám.

petr6165165

Byla jsem nadstandartně spokojená. Po zákroku jsem neměla žádné modřinky ani znatelné vpichy. Aplikace byla bezbolestná. Druhý den jsem mohla jít na pracovní jednání, což jsem neočekávala. Zaplatila jsem dva zákroky na jednou. Paní doktorku budu doporučovat!