anonymous292550

Velmi příjemný přístup a prostředí. Po zákroku jsem byla celá opuchlá a do druhého dne se mi nadělaly modřiny, takže doporučuji sluneční brýle a zásobu korektoru. Cca týdnu všechny modřiny zmizely a cca za měsíc se v pleti nastartovaly procesy kdy se pokožka krásně vypnula - vrásky a povadnutí bylo pryč. Efekt vydržel cca 3/4 roku - prý je to individuální. Foto cca 4 dny po zákroku, ještě modřiny, ale pleť už je napjatější

mamca

Je mi 60 let a rada bych si vylepšila obličej ,krk a dekolt.Jsem v důchodu a hledám kliniku přijatelnou k mě situaci.Dekuji D.

mamca

Rada bych podstoupila RPR plazmovou terapii děkuji je mi 60 let a menší zákrok bych přivítala děkuji za odpověď Dana B.

jana6151975

Byla jsem velmi spokojena, zákrok byl se mnou velmi podrobně prokonzultován i samotný zákrok proběhl velmi profesionálně. Bez následných komplikací. Sestřička i paní doktorka jsou velmi příjemné. Prostředí na velmi vysoké úrovni.

kate6191300

Procedura není moc bolestivá, je to jenom zvláštní pocit při vpichu. Pan doktor Junášek a taky personál mi zákrok zpříjemnili, takže jsem byla maximálně spokojená.  

pepino891666

Na zákrok v Can clinic jsem jel bez představy co mě čeká. Byl jsem velmi mile překvapen krásným prostředím, milým a odborným personálem jenž člověku poradí a má o něj skutečně zájem. Již teď se těším na další návštěvu.

kris6154461

Začala jsem kúru Regenplazma na klinice Mediestetik. Oceňuji velice profesionální a přátelské a příjemné prostředí počínaje již recepcí . Ráda bych poděkovala milé paní doktorce Oxaně a sestřičce Gabriele za perfektní, milý a laskavý přístup. Vše proběhlo hladce a bez problémů. Na první výsledky si ještě musím počkat (cca 2-3 týdny) ale již teď vím, že se na kliniku vrátím a budu ji s důvěrou doporučovat dál. Děkuji. Kristína

Se zákrokem a přístupem lékařky jsem velmi spokojený. Profesionální přístup a odborné provedení lékařkou v příjemném novém prostředí. Efekt byl vidět ihned. Lékařka mi doporučila i požívaní skvělého krému proti vráskám.

nika6152108

Zákrok mi prováděla mladá lékařka (jméno jsem bohužel zapoměla), byla velmi milá a s profesionálním přístupem. Aplikace proběhla hladce a rychle, téměř bezbolestně. Je to 2 týdny a moje pleť je zářivejší a vrásky jemnější. Doporučuji pro pacientky kolem 30 let.

ivana792833

paní doktorka se mi moc hezky věnovala a byla příjemná…Byla jsem trošku nejistá jak bude zákrok probíhat, ale paní doktorka mě ujistila, že vše proběhne v pořádku a že se nemám vůbec čeho bát. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto kliniku.

petr6165165

Byla jsem nadstandartně spokojená. Po zákroku jsem neměla žádné modřinky ani znatelné vpichy. Aplikace byla bezbolestná. Druhý den jsem mohla jít na pracovní jednání, což jsem neočekávala. Zaplatila jsem dva zákroky na jednou. Paní doktorku budu doporučovat!

fica

Omlazení vlastní plazmou mohu jen doporučit. Pleť opravdu hladká, vypnutá a nádherně hydratovaná, předpokládám tedy, že během zimy nebude tolik vysušená. Aplikace pomocí pistole je bezbolestná a bez modřin. Skvělá paní doktorka a v tomto případě i moc šikovná sestřička...Určitě tento zákrok na jaře zase zopakuji.

svoboda659209

Plazmalifting mi na klinice doporučili jako ideální zákrok na vyřešení mých problémů s pletí a celkové omlazení tváře. Právě úvodní konzultace mě opravdu potěšila. Vůbec se nezdálo, že by ze mě klinika tahala peníze a doporučovala jen drahé zákroky. Samotná procedura proběhla bez problémů a výsledky jsem zaznamenala prakticky ihned. Můžu doporučit.