Prsa přesně taková jako jsem si přála - Mentor 475ml

Prsa přesně taková jako jsem si přála - Mentor 475ml

V lednu 2017 jsem podstoupila augmentaci. Strach z operace jsem měla asi jako každá z Vás. Ničeho se nebojte vše se dá zvládnou. Pan primář Paciorek je užásný a velmi sympaticky lékář.Prsa mám takové jako jsem chtěla.Velikost 475 ml a přirozená. Bez modřin bez komplikací, po 3 dnech zcela bez tabletek na bolest. Prostě pan primář má zlaté ručičky..Operace proběhla na klinice v Havířově a vše bylo na jedničku.Sestričky milé,prostředí příjemné.Doporučuji všem co se nemůžou rozhodnou.A ještě jednou velké Díííky celému týmu na klinice v Havířově.

Zobrazit příspěvky11 Skrýt příspěvky11

Katko, nepochlubíte se nám fotkou? :-) Jaké implantáty máte, 475ml už je spíš více, nejčastěji se dává kolem 300ml, že....chtěla jste větší prsa?

Reakce na Lucie

Reakce na kaka79

Dobry den Katko,prosim jakou mate tedfka současnou vel? Mě teprve operace čeká v květnu ,minuli tyden jsem si byla vybrat velikost budu mit vloženo 450ml,ale tedka mam trošku obavu zda si nedavam moc,měřím 174cm a 62kg.

Reakce na Mona

AHOJ ,já mám 159 cm a váhu 53 kg .mám 475ml a jsem spokojená.,takže si myslím že 450 ml bude akorát.jinak velikost mám 75 dd.,75 e, jak kterou podprsenku

Reakce na kaka79

diky za odpověd,zvažovala jsem totíž že si necham trošku ubrat na 400ml bojim se ze to bude hodne,jasně viděla jsem se v bílém triku :-) ale ted jak plyne pomalu čas od zkoušky tak si říkám zda to nebudou obří prsa,jasně chci je rozhodně vetší nez moje -A :-) ale zas nechci aby uplně přitahovaly pozornost,aby si každý říkal ta má teda umělé prsa,takže jste mě celkem uklidnila.Jste spokojená z vysledkem,ale předpokládám ,že asi jo :-)

Reakce na Mona

Dobrý den
Jsem naprosto spokojená.pokud uvažujete nad 400 ml tak by si je klidně dala být vama.

Reakce na kaka79

Ahoj, na to jakou máte výšku, prsa vypadají hezky :) jakou máte prosím značku implantátů? Vypadají na kulaté, nebo se mýlím?

Reakce na Jana

Ahoj měřím 159 cm a mám mentory 475ml. jsou to anatomy.

Reakce na kaka79

mohu se zeptat,jak velka prsa jste mela pred?? vypada to dobre..

Reakce na Akina

ahoj před tím jsem měla prsa větší ale povislé po dvou kojeních.Tak 75 b až c.

krasne!

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

Augmentace s modelací, 31 let

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jedna konzultace a měla jsem jasno, že není třeba nikam jinam chodit. Po 20 minutách, které jsem strávila v ordinaci doktora Hýžy(mimochodem velice charizmatický člověk), jsem se rozhodla nechat... Více 

Augmentace s liftem - krásná prsa

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Těšila jsem se na poslední kontrolu po zákroku, kdy budou prsa úplně zahojená a a budu moci napsat zkušenost.Podstoupila jsem zvětšení prsou s pozvednutím .Každý den se dívám na fotografie před a... Více 
Doktor ve Vašem okolí