Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

10. 3. 2020 · Aktualizováno: 7. 8. 2023

Pan MUDr. Baláž byl velmi přátelský a ochotný

Stojí to za to

Hodnocení od janh6188826:

Pan MUDr. Baláž byl velmi přátelský a ochotný

Pan MUDr. Baláž byl velmi přátelský, ochotný a všechny metody mi podrobně vysvětlil. Byl jsem spokojen s přístupem personálu a taky s prostředím a cenou, kterou jsem za zákrok zaplatil. Noha po zákroku vypadá dobře.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Odstranění varixů laserem - 69 let

V listopadu 2018 jsem podstoupil zákrok, po kterém jsem mohl s menšími krátkodobými omezeními vykonávat běžné činnosti. Nyní po 5-ti měsících veškeré stopy po varixech zmizely, žádné problémy. S prací MUDr. Vyšohlída jsem velmi spokojen, jak...

Číst dál
Hodnocení lepidla na křečové žíly

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za noblesní a lidský dojem z návštěvy tohoto zařízení. Profesionálně a odborně provedené vyšetření a následné vysvětlení zdravotního stavu od MUDr. Baláže mne nadchlo. Už dlouho jsem postrádala takovýto přístup.

Číst dál
Operace varixů na levé noze

Hodnocení píši až s odstupem 3 měsíců,protože se jedná o operativní zákrok a i přes šetrné provedení to je stále operace. Po vizuální stránce se noha jeví v pořádku,zůstávají malinké hrbolky v místech vpichů.Co mě ovšem trápí nejvíce je celkem...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.