Augmentace proběhla 25.4.2017 u MUDr Ivo Menšíka

Augmentace proběhla 25.4.2017 u MUDr Ivo Menšíka

Maartinna

Byla jsem 25.4.2017 na augmentaci u MUDr Ivo Menšíka. Anatomické implantaty Mentor, pod sval velikost 205 ml. S celým personálem jsem byla nad míru spokojená. Zákrok proběhl bez jakékoli komplikace. Moc bych chtěla poděkovat klinice, že jsem si splnila sen pod rukami pana doktora Menšíka. Má zlaté ruce a všem mohu tuhle kliniku jen doporučit. S pozdravem Martina

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
loli

Krásný výsledek a přirozená prsa. Oceňuji, že Vám pan doktor nabídl takto malý implanát, který Vám krásně a přirozeně vytvaroval prsa. Většinou nikde nedávají menší než 320ml. Takto to máte krásně přirozené a vkusné. Užijte si to.:-)

Jana

Ahoj Maartinna, výsledek je opravdu přirozený. Není ani vidět z fotografie, odkud doktor vkládal implantát. Zespoda z podprsní rýhy nebo jinde? Jak jsi pečovala o jizvy?

Sajkas

Krasna prsa:-) moc se mi libi, vypadaji velmi prirozene:-) mohu se prosim zeptat jake mas miry? Výška, váha a kolik pod prsy? Dekuji moc.

Kelisova

Nadhera, absolutne neni poznat, ze nejsou prirozena. Krasna, nezna divci prsa, velky rozdil oproti nekterym trcicim kuzelum a velikostem, ktere doslova rvou, ze jsou umela.

Marik

Hallo , ich habe genau gleiche Brust Grösse und Form wie du bevor hattest . Ich will auch eine nachher haben ... nicht grösser. Wie viele Tage warst du in Klinik?
Schreib mir bitte unter
ich würde mich sehr freuen auf dein Antwort. Hab noch paar Fragen .
Danke dir .:)

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Zvětšení prsou implantáty Motiva 720ml.
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
12.3 jsem postoupila augmentaci ve Formé clinic na Václavské náměstí u dr. Mertana Motiva 720ml. S výsledkem a s klinikou jsem byla moc spokojená :) Vřele doporučuji:)😊 Více 
Od února mám krásná prsa
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
V únoru jsem na Formé Clinic v Praze u pana doktora Beneše podstoupila zvětšení prsou implantáty. Měla jsem menší povadlá prsa po kojení a pan doktor mi udělal krásné pevné lepší dvojky, které i s... Více 
Doktor ve Vašem okolí