Augmentace proběhla 25.4.2017 u MUDr Ivo Menšíka

Maartinna

Byla jsem 25.4.2017 na augmentaci u MUDr Ivo Menšíka. Anatomické implantaty Mentor, pod sval velikost 205 ml. S celým personálem jsem byla nad míru spokojená. Zákrok proběhl bez jakékoli komplikace. Moc bych chtěla poděkovat klinice, že jsem si splnila sen pod rukami pana doktora Menšíka. Má zlaté ruce a všem mohu tuhle kliniku jen doporučit. S pozdravem Martina

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
loli

Krásný výsledek a přirozená prsa. Oceňuji, že Vám pan doktor nabídl takto malý implanát, který Vám krásně a přirozeně vytvaroval prsa. Většinou nikde nedávají menší než 320ml. Takto to máte krásně přirozené a vkusné. Užijte si to.:-)

Jana

Ahoj Maartinna, výsledek je opravdu přirozený. Není ani vidět z fotografie, odkud doktor vkládal implantát. Zespoda z podprsní rýhy nebo jinde? Jak jsi pečovala o jizvy?

Sajkas

Krasna prsa:-) moc se mi libi, vypadaji velmi prirozene:-) mohu se prosim zeptat jake mas miry? Výška, váha a kolik pod prsy? Dekuji moc.

Kelisova

Nadhera, absolutne neni poznat, ze nejsou prirozena. Krasna, nezna divci prsa, velky rozdil oproti nekterym trcicim kuzelum a velikostem, ktere doslova rvou, ze jsou umela.

Marik

Hallo , ich habe genau gleiche Brust Grösse und Form wie du bevor hattest . Ich will auch eine nachher haben ... nicht grösser. Wie viele Tage warst du in Klinik?
Schreib mir bitte unter
ich würde mich sehr freuen auf dein Antwort. Hab noch paar Fragen .
Danke dir .:)

Zobrazit odpovědi 2
Michaela

Hi, why not writing in the german version of estheticon where everybody understands you?
here youo have the same topic https://www.estheticon.de/krankens/brustvergroesserung-mammaplastik or if interested precisely in dr. Ivo Menšík' s reviews here you are: https://www.estheticon.cz/chirurgove/mensik-ivo#client-reviews - he is definitely a very experienced and nice doctor. Have you benn to any consultation yet?

Reakce na Michaela
Michaela

Jaká jsou doporučení lékaře? Asi bych naslouchala - s výběrem velikosti implantátu mají každodenní zkušenosti.
Tady je o výběru tvaru a velikosti prsního implantátu krátké video - pokud by to pomohlo
https://www.estheticon.cz/video/prirozeny-tvar-a-plny-objem-prsou-augmentace-anatomickymi-implantaty

mona

Ahoj čeká mě op za 3 týdny a stále váhám s velikostí. Mohu tě poprosit jestli by jsi mi prozradila tvůj obvod pod prsy a šířku, tedy základnu prsu? Já mám 11,5-11,75 cm a rozhoduji se mezi nízkým (245-260ml) a středním profilem (300-320 ml). Ráda bych přirozený vzhled.. Děkuji Mona

Zobrazit odpověď
Anonymous

Jak jste se rozhodla?

Marta

Zdálo se vám také těsně po operaci, když jste měla ještě stahovací podprsenku, že jsou prsa zbytečně malá? Ale musím říct, že u vás se mi výsledek moc líbí

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Ceuella 23.3.2019
Spokojený/á

S výsledkem jsem naprosto spokojena, pan doktor Menšík má zlaté ručičky, citlivý přístup. Tak stejne cely tým od slečen na recepci, sestřiček až po sanitarky je milý a vstřícný.

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí