Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

8. 8. 2017 · Aktualizováno: 11. 8. 2017

Nulový výsledek liposukce

Nestojí to za to
Průměrná cena: 34.000 Kč

O lékaři

Sanatorium ART, spol. s.r.o.
České Budějovice
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dne 18.3.2016 mi byla provedena liposukce . Z dekursu ale nevyčtu, že byla provedena za lokálního umrtvení, které ale nezabralo a přesto byl zákrok prováděn. Pro mne byl zákrok velmi bolestivý. Cca po 20 – 25 minutách mi dali další umrtvení, které zase nezabralo, ale přesto bylo v zákroku pokračováno. Po dalších cca 30 minutách velmi bolestivého zákroku mé srdce reagovalo na bolesti zvýšeným tepem, jak mne informovali ošetřující přímo při zákroku a proto byl zákrok ukončen. Po té jsem řádně dodržoval pokyny lékaře pro rekonvalescenci. Bohužel zákrok neměl žádný efekt, který mi byl přislíben při vstupním pohovoru, kdy jsem byl ujištěn, že rozdíl bude viditelný. Ze strany kliniky mi bylo nabídnuto zopakování zákroku pod narkózou. Zákrok byl proveden 11.11.2016, nyní bezbolestně v narkóze. Bolesti po zákroku jsem sice měl, ale asi úměrné a běžné po zákroku. K dnešnímu dni 07.08.2017 nemám žádný viditelný efekt a na břichu z pravé strany mám modřinu, která mne stále bolí a je viditelná. Lékař se ke mně choval dobře jen do té doby než sem po nich vyžadoval reklamaci kterou my zamítli !!!

3

Komentáře (3)

Zdravím, to je divné, že anestetikum nezabralo. Já ani nevím, jak dlouho ho nechali působit mě, ale necítila jsem bolest, spíš to bylo takové divné a občas to jakoby štíplo. Když doktor viděl, že dělam grimasy, nebo jsem mu řekla, že to trochu zabolelo, počkal a pak pokračoval a už to nebolelo. Už je to nějaká doba, takže si to moc nevybavuju. Nechala jsem si dát i plachtu tak, abych neviděla co se na mém břichu děje. Ale s doktorem jsme celou dobu o něčem kecali. Po zákroku jsem byla taky zhrozená, že není žádný výsledek / možná jsem byla ještě větší/ asi až po týdnu (až 14 dnech) se začalo něco črtat. Modřiny jsem měla také, tak snad ten druhý pokus u Vás už dopadl dobře.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Znovu se budu vracet k MUDr. Šormové
Bola som maximálne spokojná, aj s výsledkom operácie, aj s prístupom pani doktorky a personálu kliniky. V rámci estetických záležitostí sa aj v budúcnosti určite na pani doktorku znovu a veľmi rada obrátim.
Liposukce v Kamaslim Brno

O Kamaslim Brno jsem četla různé diskuze, protože nemám ve zvyku z předchozích zkušeností důvěřovat. Obavy se nevyplnili, vše proběhlo profesionálně, byla jsem spokojena nad očekávání. Problém, který jsem si přála vyřešit byl vyřešen, takže...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.