Velmi velká prsa

kadernice

velmi velká prsa,bolesti zad,kožní problémy.očekávám výrazné zlepšení zdr.stavu

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
Lucie

už máte všechna doporučení?

Zobrazit odpovědi 2
kadernice

Bohužel nemám,je to vše na dlouhé lokte.Jen na ortopedii mě objednali za 2 měsíce.

Reakce na kadernice
Lucie

Jasně, to je hrůza :-(. Tak dejte vědět, jak postupujete, držím moc palce...

Registrovaný uživatel

Božínku můžu se zeptat co jste měla a teď máte za velikost. Je to hrozné vidět ta velká prsa tak ze předu, nikdy mě nenapadlo se takto vyfotit, až kvůli konzultaci a vypadalo to velice podobně. Máte teď krásná prsa, doufám, že budu mít také brzy :-) z důvodu nemoci jsem musela operaci odložit. Já mám 75/M, ale některá Mka jsou malá. Těžko vůbec něco sehnat. Všechny co to už máte za sebou máte můj obdiv. Já se zatím ještě bojím. už jsem to taky mohlo mít od 30.5. Přejí brzké zhojení :-)J.

Zobrazit odpovědi 4
kadernice

Měla jsem velikost 80 H a ted jsem na C.Je to obrovská úleva,nedá se to ani popsat jak moc se mi ulevilo.Vůbec nelituju,že jsem do toho šla,spíš jsem to měla udělat už dávno.Nebojte se,ta troška bolesti za to stojí.Dnes jsem po operaci 18 dní.Nic mě nebolí a funguji s menším omezením normálně.

Reakce na kadernice
Macicek.26

Dobrý večer. A hradila Vám to pojišťovna?A jak dlouho jste čekala?Já mám 85G a mám velké problémy s hrudní a bederní páteří.Chtěla bych zákrok podstoupit v lednu,protože máme v práci měsíc zavřeno.

Reakce na Macicek.26
kadernice

Dobrý den,
ano pojišťovna mi vše uhradila v plné výši.Jak dlouho jsem čekala na vyjádření ZP? Necelé 2 měsíce.A na termín operace jsem čekala 5 měsíců.A věřte mi,že to opravdu stálo za to.Jsem 5 měsíců po operaci.Bolesti páteře ustoupily,dělám věci o kterých se mi nikdy ani nezdálo-např.běhám :-) A jako bonus jsou opravdu nádherná prsa.Držím Vám palce.

Reakce na kadernice
Janag

Tak to je supr,že je vse ok. Já na operaci cekam 8 mesicu. Tez mi vse hradi pojistovna. Už se tesim,až si pristi leto koupim pekne plavky a podprsenky. A ty padaky odlozim.

Operaci jsem podstoupila 25.5 ve FNKV…

kadernice

Operaci jsem podstoupila 25.5 ve FNKV Praha.Operovala mě paní doktorka Klára Schwarzmannová.Protože jsem měla dlouhodobé zdravotní potíže,na operaci jsem se těšila.S výsledkem jsem maximálně spokojená.Nejen,že se mi okamžitě po operaci ulevilo,ale moje nová prsa,ač pár dní po zákroku,jsou skutečně nádherná.Tímto chci paní doktorce poděkovat za fantasticky odvedenou práci,lidský přístup a trpělivost odpovědět na všechny mé otázky.Dále bych chtěla moc poděkovat celému týmu odd.plastické chirurgie,kteří se o mě bezvadně starali.Děkuji Vám z celého srdce.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Danila33

Dobrý den, kolik Vás to prosím stálo, jestli bych se mohla zeptat? Pokud nechcete sem, tady je mail na mě xxxxx Budu vděčná za info, i jak dlouho jste byla v nemocnici a jak doma pak. Předem moc děkuji. Daniela.

Zobrazit odpověď
Lucie

Danilo, Váš email jsem smazala z důvodů ochrany soukromí. Napište si s uživatelkou soukromou zprávu, která je anonymní. Zveřejňování kontaktů nedoporučuji, někdo by mohl zneužít.

Dnes jsem 2 týdny po operaci.Cítím se…

kadernice

Dnes jsem 2 týdny po operaci.Cítím se výborně,bolesti nemám,pouze trošku nepohodlí,při spánku na zádech.Funguji s lehčím omezením normálně.Jizvy se hojí,jsem opravdu maximálně spokojená a nelituji.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Lenka21 20.7.2012
Spokojený/á

Dne 26.6.2012 jsem podstoupila zmenšení prsou. Moc jsem se předem bála , ale přístup paní doktorky Schwarzmannové mě přesvěedčil o tom , že se není čeho bát!!!Moc jí tím chci poděkovat za supr přístup i celému personálu ... Více 

3 Likes   6 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí