Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Operace horních očních víček

Jsem po zákroku Stojí to za to
eva1904
Eva1904
Svitavy · Vytvořeno: 13. 10. 2021 · Aktualizováno: 17. 10. 2021

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Byla jsem mile přijata celým personálem. Operatér MUDr.Paroulek mi postup podrobně vysvětlil, je velice jemný a empaticky lékař. Vše proběhlo bez problému díky vysoké profesionalitě nejen lékaře, ale i celého personálu. S výsledkem jsem nadmíru spokojena. Mohu všem vřele doporučit Sanatorium Chotoviny, kde se celý personál snaží vyhovět přání pacientů. Děkuji.

Příběh

Moje horni vicka me rusila,pripadala jsem si stara a unavena. Rozhodla jsem se proto pro operativni zakrok v Sanatoriu Chotoviny. Byla jsem mile prijata personalem. Necitila jsem se jako "cislo v poradi na operaci". Operater MUDr.Paroulek mi postup podrobne vysvetlil, rychle jsem ziskala duveru, coz je pro kazdy zakrok dulezite. Pan Dr.Paroulek je velice jemny a empaticky lekar.Operace byla provedena v lokalni anestezii. Vse probehlo bez problemu dik vysoke profesionalite nejen lekare, ale i celeho personalu. S vysledkem jsem nadmiru spokojena. Mohu vsem vrele doporucit Sanatorium Chotoviny, kde se cely personal snazi vyhovet prani pacientu. Dekuji za vsem.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

eva1904
eva1904

· Svitavy

· 17. 10. 2021

Dobry den Marcelko, rada se zucastnim, mam jeste dalsi prani neco na sobe zmenit a vyhra by byla velice prijemna. :-) :-) Dekuji za informaci o soutezi a i za positivni posudek mych vicek. Ani netusite, jak jsem rada, ze jsem tuto OP podstoupila. Preju Vam vse nejlepsi a posilam mile pozdravy. Eva

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.