12. 3. 2018 · Aktualizováno: 25. 9. 2023

Recenze MUDr. Miroslav Dolejš modelace prsou

3 adresy v Plzeňský kraj
Recenze MUDr. Miroslav Dolejš modelace prsou

Pana doktora mohu jen vřele doporučit! Přístup,ochota,péče a vůbec celá práce byla naprosto profesionální a fantastická!!! Pan doktor má zlaté ruce.Slovy ani neumím vyjádřit, jak moc děkuji...

Nicci, modelace byla bez implantátů?
Nene,asi jsem to ne přesně uvedla,ale modelace byla i s implantáty.
aha a s jakými? Vložíte fotečku?
Pan doktor zvolil 255ml,což bylo na mou postavu adekvátní,aby výsledek vypadal velmi přirozeně. Musím říct,že díky jeho rozumnemu pristupu a snaze,aby výsledek byl perfektní, si u mně získal naprostou důvěru a výsledek je snad i lepší,než jsem si sama dokázala představit. Jsem ráda,že mojí volbou byl právě Mudr. Dolejš,takže pokud zvažujete,jen doporučuji! ?
Dobrý den, mohla bych poprosit o foto před a po?<br />
Plánuji se objednat k panu doktorovi na konzultaci. Můžete klidně poslat do SZ, byla bych za to moc ráda. Ještě se zeptám na konzultaci jste u něj byla na Locháči nebo na Slovanech? děkuji