Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 2. 2020

Odstranění jizev a hyperpigmentace v obličeji frakčním laserem

Stojí to za to
Průměrná cena: 10.500 Kč
87238

O lékaři

Hodnocení:
Odstranění jizev a hyperpigmentace v obličeji frakčním laserem
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Je mi 25 let a téměř jsem se zbavila akné, ale zbyly mi po něm jizvy a hyperpigmentace v obličeji (především nad horním rtem a nad obočím). Šla jsem do ordinace s tím, že bych chtěla mikrojehličkování, 3 sessions aby to k něčemu bylo. Pan doktor mi místo toho doporučil frakční laser C02, který je cenově podobně a mělo by stačit pouze jedno sezení - při konzultaci mi ukázal, jak laser funguje už na mým čele a vysvětlil klady a zápory. Za dva dny jsem šla na zákrok, a teda bolí to :D, ale stojí to za to. Hned během dne po zákroku a další den mi jakoby "odtekl" pigment a potom se postupně začaly tvořit stroupky v místech po laseru (tečky na 3. fotce), poté jsem se 4. den začala loupat a 5. den už jsem mohla normálně mezi lidi. Doporučuju si 4 dny po zákroku nic nedomlouvat a být hlavně doma (makeup stroupky moc nezakreje, spíš to vypadá hůř). Pigmentu jsem se téměř zbavila úplně, a i jizvy po akné a neštovicích jsou znatelně mělčí a to jsem týden po zákroku :) - ještě by se to mělo trochu zlepšit. 1. fotka je před zákrokem, 2. fotka je 3. den po, a 3. fotka je 5. den - (bohužel nemám fotku pigmentu před). Jinak po zákroku mi vyběhlo vcelku akné na obličeji, malé pupínky, ale už i to se zatahuje. :) Dlouho jsem se rozhoupávala, jestli mi to opravdu pomůže a po dlouhé době se "nestydím" ven bez makeupu, takže určitě doporučuju a děkuju! :)

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Laserové ošetření vrásek nad horním rtem
Podstoupila jsem laserové ošetření vrasků nad horním rtem. Byla jsem velmi spokojená s přístupem pana primáře Zloského i s ostatním personálem. Výsledek zákroku budu moci hodnotit až po druhém opakování za půl roku.
Nesouměrné ošetření co2 laserem
Pani doktorka byla “chladná” a ošetření co2 laserem udělala nepravidelně. Mám na obličeji neosetrena místa ( kousek čela chybí a laser také nebyl nanesen pod jedno oko a nad půlkou horního rtu)??‍♀️ Nedoporučuji

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.